Sephora BeautyBus rusza w urodzinową trasę - z okazji 25 lecia perfumerii Sephora w Polsce

<
Gallery image
>
Sephora BeautyBus 1
<
Sephora BeautyBus 1Sephora BeautyBus 2Sephora BeautyBus 3Sephora BeautyBus 4Sephora BeautyBus 5Sephora BeautyBus 6Sephora BeautyBus 7Sephora BeautyBus 8Sephora BeautyBus 9Sephora BeautyBus 10Sephora BeautyBus 11Sephora BeautyBus 12Sephora BeautyBus 13Sephora BeautyBus 14
 
>
 
 

W tym roku Sephora w Polsce obchodzi swoje 25. urodziny? Z tej okazji sieć perfumerii wraz z partnerskimi markami, przygotowała niezwykłą niespodziankę dla swoich fanów: 5 miast Polski odwiedzi Sephora BeautyBus - specjalnie stworzony na tę okazję, pełen niespodzianek i atrakcji! Wskocz na jego pokład, ciesz się latem i celebruj urodziny Sephora w Polsce. Wskocz na jego pokład, ciesz się latem i celebruj urodziny Sephora wraz z jego wesołym zespołem! Sprawdź jakie miasta odwiedzi i co czeka na ciebie na miejscu. Lato czas start!


25 lat temu otworzyła się pierwsza perfumeria Sephora w Polsce. Dziś to sieć licząca 83 perfumerie. Przez wszystkie te lata Sephora niezmiennie inspiruje, to jedna z ulubionych destynacji wszystkiego co najgorętsze i najbardziej trendy w świecie kosmetyków, to miejsce dla wszystkich osób kochających odkrywanie, testowanie, eksperymentowanie.

Sephora to też miejsce, które regularnie oferuje swoim fanom niezwykłe emocje podczas wydarzeń specjalnych organizowanych w wybranych lokalizacjach. W tym roku, celebrując urodziny, Sephora przygotowała wakacyjną niespodziankę - Sephora BeautyBus, który w lipcu i sierpniu zawita aż do 5 miast, by wraz z miłośnikami piękna cieszyć się latem!


Co będzie czekać na miejscu?

Strefa makijażową, gdzie eksperci i ekspertki serwować będą dwa najgorętsze trendy makijażowe tego sezonu: Shimmering Party Look oraz Sunset Vibe Look, strefa stylizacji fryzur, w której oddając się w ręce stylistów, zyskamy jedną z viralowych fryzur, trendujących w tym sezonie w strefie atrakcji spersonalizować będzie można swoją ulubioną bluzkę, kurtkę lub torbę - wystarczy zabrać ją ze sobą i nadać jej letniego charakteru kolorowymi dodatkami wraz z artystami ze studia Blackstar Tatto podążycie śladem Tik Tokowego trendu i podkręcicie wygląd swoich sznurówek letnimi dodatkami i uzupełnicie swój look przygotowanymi specjalnymi pinami lub wodnymi tatuażami w strefie warkoczy wzbogacimy naszą fryzurę, dodając do niej ciekawe elementy na miejscu zagrać będzie można też w przygotowane gry i zabawy - oczywiście z kosmetycznymi niespodziankami!

Dodatkowo, odwiedzając wszystkie strefy i zbierając w nich pieczątki - wymienimy je na upominek z wyjątkowymi próbkami oraz kod rabatowy!
Na dwadzieścia osób, które jako pierwsze dotrą na przystanek Sephora BeautyBus w każdym mieście, czekać będą wyjątkowe niespodzianki.


Poznaj wakacyjną trasę i przystanki Sephora BeautyBus:

11-14.07. Władysławowo / plaża wejście numer 1
25-27.07. Wrocław / Hala Świebodzki
1-3.08. Kraków / plac przy Galerii Krakowskiej
8-09.08. Gdańsk / Galeria Forum Gdańsk
10.08. Gdańsk / ulica Elektryków
5-8.09. Warszawa / Dom Partii

Sephora BeautyBus to projekt, który sieć perfumerii Sephora stworzyła wraz z wyjątkowymi, partnerskimi markami: Rare Beauty, Fenty Beauty, Charlotte Tillbury, Hause Labs, Tarte, Nars, Glow Recipe, Byoma, La Neige, Erborian, Drunk Elephant, Supergoop!, Bumble and Bumble oraz Sephora Collection. Ich nowości oraz bestsellery odkryjesz korzystają z usług w Sephora BeautyBus.

Wsiądź na pokład Sephora BeautyBus w jednym w 5 miast i daj się porwać urodzinowej przygodzie Sephora pełnej wspaniałych atrakcji!


Materiał PRAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-07-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES