Może Być Taniej - trwa akcja cashback na produkty marek P&G

<
Gallery image
>
Może Być Taniej - trwa akcja cashback 1
<
Może Być Taniej - trwa akcja cashback 1Może Być Taniej - trwa akcja cashback 2
 
>
 
 

W ramach akcji cashback "Może Być Taniej" możemy uzyskać aż 100 zł zwrotu za zakup ulubionych produktów Procter&Gamble, w dowolnym sklepie na terenie Polski. Wystarczy tylko zarejestrować paragon i cieszyć się zwrotem gotówki na konto.

*Akcja obejmuje zakup produktów marek P&G biorących udział w promocji, w czasie trwania promocji od 01.09.2023 do 30.11.2023 lub do wyczerpania puli zwrotów. Regulamin, zasady promocji i lista uczestniczących produktów do pobrania na stronie www.mozebyctaniej.pl


Jak to działa?

Jest to rozwiązanie, które pozwala na realne oszczędności i optymalizację domowego budżetu. Dzięki akcji “Może Być Taniej” niezbędne wydatki na produkty codziennego użytku mogą być o wiele mniejsze. Młode mamy z pewnością docenią promocję podczas zakupów pieluszek Pampers, a w każdym domu na pewno przyda się zapas kapsułek do prania Ariel, płynów do płukania Lenor, czy też środków do naczyń Fairy. Przy okazji zakupów w ramach akcji “Może Być Taniej”, panowie zaopatrzą się w nową maszynkę Gillette lub zestaw kosmetyków Old Spice, natomiast panie znajdą coś dla siebie w asortymencie marek takich jak: Always, Aussie, Pantene ProV, Herbal Essenses albo Gillette Venus. Promocja cashback to również świetna okazja do zakupu droższych artykułów, które posłużą nam przez długie lata, jak na przykład szczoteczka Oral-B.

Jak działa cashback Może Być Taniej?

Kupując produkty P&G* w czasie trwania promocji, czyli do dnia 30.11.2023 (lub do wyczerpania puli zwrotów) w dowolnym sklepie na terenie Polski (także on-line), można otrzymać nawet do 100 zł zwrotu na konto. Aby to zrobić, należy zarejestrować dowód zakupu** na stronie www.mozebyctaniej.pl, klikając we właściwy baner, odpowiadający danemu progowi zwrotu. Zasady są proste:
- zakupy na kwotę min. 400 zł – zwrot 100 zł
- zakupy na kwotę min. 200 zł – zwrot 50 zł
- zakupy na kwotę min. 80 zł – zwrot 20 zł
-  zakupy na kwotę min. 40 zł – zwrot 10 zł

Warto wspomnieć, że z każdego progu zwrotu można skorzystać raz, więc w sumie daje to możliwość do uzyskania aż 180 zł zwrotu.
Jak widać, naprawdę Może Być Taniej! Nie ma na co czekać, tylko ruszać do sklepów po swoje ulubione produkty i cieszyć się dodatkowym zwrotem gotówki!


Regulamin akcji Może Być Taniej wraz ze wszystkimi szczegółami znajduje się na stronie: www.mozebyctaniej.pl

* Program zwrotu pieniędzy dotyczy niżej wymienionych marek: Pampers, Ariel, Fairy, Lenor, Lenor Unstoppables, Vizir, Ambi Pur, Oral-B, Blend-a-Med, Blend-a-Dent, Naturella, Discreet, Tampax, Always, Head&Shoulders, Pantene ProV, Herbal Essenses, Aussie, Gillette, Gillette Venus, Satin Care, Old Spice, Secret oraz Swiffer
** Dowód zakupu produktów może być użyty tylko jeden raz do otrzymania zwrotu gotówki i nie może być użyty jednocześnie do innej akcji promocyjnej. Uwaga! Wszystkie zakupione produkty muszą znajdować się na jednym dowodzie zakupu. Data zakupu powinna być zgodna z czasem trwania promocji. Z każdego progu zwrotu można skorzystać tylko jeden raz.Autor: Redakcja
Data publikacji: 22-11-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES