Julia Wieniawa nową ambasadorką L'Oréal Paris

<
Gallery image
>
Julia Wieniawa nową ambasadorką L'Oréal Paris 1
<
Julia Wieniawa nową ambasadorką L'Oréal Paris 1Julia Wieniawa nową ambasadorką L'Oréal Paris 2Julia Wieniawa nową ambasadorką L'Oréal Paris 3
 
>
 
 

Julia Wieniawa to utalentowana i wszechstronna artystka, która od lat ciężko pracuje na swoją pozycję w branży, nie chodzi utartymi ścieżkami, ma własny pomysł na siebie, jest wierna swoim przekonaniom i odważnie realizuje obrane cele. Z uwagi na to, że do miejsca, w którym się obecnie znajduje, doprowadziły ją konsekwencja, odwaga, upór i przywiązanie do wartości, stała się też doskonałą ambasadorką L'Oréal Paris.


Dzięki temu, że Julia nie tylko gra i śpiewa, ale także trafia do młodego pokolenia, które może się na niej wzorować, idealnie pasuje do marki, która swoje działania skupia wokół hasła: "Ponieważ jesteś tego warta". Ten rozpoznawalny na całym świecie slogan od początków L'Oréal Paris jest wyrazem ogromnego wsparcia kobiet, żeby osiągały swoje cele i żyły zgodnie ze swoimi zasadami i marzeniami. Julia Wieniawa doskonale reprezentuje ten ponadczasowy przekaz, który świetnie dopełnia kosmetyki z asortymentu marki, a dokładnie funkcję, jaką pełnią w budowaniu pewności siebie potrzebnej w przekraczaniu granic i realizacji marzeń. Julia stale się rozwija, próbuje nowych rzeczy i podejmuje się nowych wyzwań. W swoich działaniach pokazuje, co dla niej znaczy hasło: "Ponieważ jestem tego warta". Współpraca z L'Oréal Paris to sposób, żeby wartości, które łączą ją z marką, wybrzmiały jeszcze bardziej.

Pasmo sukcesów Julii Wieniawy wcale nie sprawiło, że stała się kimś niedostępnym. Buduje społeczność, w której nie kreuje się na nieosiągalny ideał. Przyznaje się do słabości i problemów, które nie znikają wraz z zawodowymi osiągnięciami. Pokazuje cienie i blaski sławy. Nie ukrywa, że jej życie zawodowe jest bardzo intensywne i wymagające, więc podkreśla znaczenie nie tylko pielęgnowania zdrowia w kontekście fizycznym, ale również tego psychicznego. Julia w tym celu nie tylko sięga po pomoc ekspertów, ale także stawia na małe przyjemności. Chwile dla siebie to jedna z inspiracji, którą można bez trudu przenieść do własnego życia. Nie muszą to być bowiem zajęcia z jogi na Bali, ale nawet domowa pielęgnacja, która pozwoli skupić się na sobie i da podwójną przyjemność na poziomie cielesnym i duchowym. Fakt, że Julia nie ucieka od problemów, może pomóc otworzyć oczy wielu kobietom, które wcześniej nie zauważały ich u siebie.

Julia Wieniawa pomimo młodego wieku jest nie tylko dojrzałą artystką, ale również taką samą kobietą. Nauczyła się nie tylko kreować otaczającą ją rzeczywistość, ale również uciekła od schematów myślenia, w których dorastała. Najważniejsze było uwolnienie się od przekonania, że okazywanie emocji jest słabością. Przez ukrywanie tego narosło przekonanie, że sukces Julki przyszedł jej łatwo, co wcale nie jest prawdą. Odbiorcy otrzymywali tylko efekt jej pracy, ale nie widzieli całej drogi, a ta bywała wypełniona porażkami czy gorszymi momentami, które miewa każdy. Julii udało się wyrwać z takiego schematu, ale w dzisiejszych czasach wciąż nie każdy potrafi mówić o słabościach. Ambasadorka L'Oréal Paris daje zatem przykład, który współcześnie ma szczególne znaczenie dla młodych kobiet.


Zdjęcia: serwis prasowy L'Oréal Paris


Materiał PRAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES