Międzynarodowe wydarzenie V.I.C organizowane przez Vichy Laboratoires

<
Gallery image
>
Vichy Integrative Center 1
<
Vichy Integrative Center 1Vichy Integrative Center 2Vichy Integrative Center 3Vichy Integrative Center 4
 
>
 
 

W dniach 24 i 25 kwietnia w Paryżu odbyło się, międzynarodowe wydarzenie V.I.C (Vichy Integrative Center), którego celem było stworzenie przestrzeni do dyskusji o dążeniu do kompleksowego podejścia do zdrowia. Francuska marka dermokosmetyczna obecna na rynku już od 93 lat i rekomendowana przez 70 000 dermatologów na całym świecie, zaprezentowała swoje najnowsze innowacje w pielęgnacji skóry, skóry głowy i włosów. W międzynarodowym evencie wzięło udział ponad 250 osób z 20 krajów.


Podczas wydarzenia marka Vichy Laboratoires podzieliła się informacją o innowacjach, które na rynku pojawią się lada moment

W czerwonym, futurystycznym otoczeniu, w scenografii opierającej się na zasadzie "drogi do zdrowia" krok po kroku, umieszczonej w sercu wyjątkowej paryskiej galerii, Vichy Laboratoires zapewniło nie tylko niezapomniane doświadczenia, ale także cenne treści edukacyjne na tematy takie jak wzmocnienie i zwiększenie potencjału zdrowotnego skóry twarzy oraz skóry głowy, poruszając przy tym problem łupieżu, łamliwości i wypadania włosów.

Vichy, pionierska marka w dziedzinie nauki o kolagenie, zaprezentowała kultową i zarazem innowacyjną gamę produktów do pielęgnacji skóry Liftactiv Collagen Specialist: unikalną linię produktów korygującą oznaki utraty produkcji kolagenu w skórze.

Vichy zaprezentowało także nadchodzącą wielkimi krokami nowość z gamy Dercos, która na polski rynek wejdzie już za parę miesięcy.

Marka zaprezentowała również narzędzie diagnostyczne oparte na sztucznej inteligencji z 50-krotnym przybliżeniem oraz trzema różnymi trybami oświetlenia ScalpConsult Pro, które ma za zadanie pomóc farmaceutom i dermatologom analizować osiem najczęstszych problemów związanych z włosami i skórą głowy, wesprzeć w diagnozowaniu ich i rekomendowaniu najbardziej dopasowanych do potrzeb produktów.


Eksperci i& międzynarodowi goście specjalni podczas "Integrative Talks"

Panel "Integrative Talks" był okazją do wysłuchania inspirujących prezentacji znakomitych prelegentów oraz specjalistów z obszaru zdrowia. Ci ostatni przedstawili kluczowe informacje dotyczące pielęgnacji skóry i skóry głowy, oparte na holistycznym i kompleksowym podejściu do zdrowia.

Edukacyjny segment otworzył Globalny Prezes Vichy, Vincent Chauvière, omawiając misję marki, którą jest wspieranie w dążeniu do poprawy zdrowia skóry, niezależnie od etapu życia. Pochodząca z Polski Międzynarodowa Dyrektor Komunikacji Medycznej Vichy, Paulina Andrycz, wyjaśniła, w jaki sposób marka realizuje swoją misję w obszarze integracyjnego podejścia do zdrowia. Następnie, Jessie Inchauspé, słynna biochemiczka i autorka bestsellera Glucose Revolution, która w social mediach występuje jako @glucosegoddesl, odpowiedziała na najważniejsze pytania dotyczące zdrowia i odżywiania.

Medfluencerzy światowego formatu: dr Mamina Turegano (dermatolożka i internistka), dr Luke J. Maxfield (dermatolog), dr Aamna Adel (dermatolożka), a także psychiatra dr Judith Joseph dzielili scenę z zespołem Komunikacji Medycznej Vichy, wspólnie obalając mity na temat kolagenu w pielęgnacji skóry i wypadaniu włosów.


Nocne świętowanie w Les Bains

Wydarzenie V.I.C zakończyło się eventem wieczornym w kultowym paryskim lokalu Les Bains, którego tematem przewodnim była czerwień - kolor królujący podczas całego wydarzenia. Partnerzy marki Vichy, influencerzy, przedstawiciele mediów oraz pozostaliinni ekskluzywni goście zebrali się, aby świętować nową erę podejścia do zdrowia marki Vichy.

Vichy osiągnęło swój cel, jakim było stworzenie wydarzenia, które podkreśli ciągłe zaangażowanie marki w dostarczanie innowacyjnych, prozdrowotnych rozwiązań dermokosmetycznych.

Na paryskim wydarzeniu nie zabrakło także reprezentacji polskiego świata medycyny, a byli to: dr n. med. Marcin Zakrzewski, dermatolog oraz lekarz medycyny estetycznej, dr n.med. Joanna Kuschill-Dziurda, lekarka medycyny estetycznej, a także farmaceutki - Magdalena Wieliczko i Katarzyna Silczuk.

Nie mogło zabraknąć również ambasadorek gamy Liftactiv B3 - Aleksandry Żebrowskiej oraz Liftactiv Collagen Specialist - Pauliny Krupińskiej, a także influencerów i osobowości medialnych takich jak Lila Grochowska, Klaudia El Dursi oraz Łukasz Trochonowicz.


Materiał PRAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES