Medilâge Anti Âge - powakacyjne wsparcie dla skóry

<
Gallery image
>
Medilâge Anti Âge 1
<
Medilâge Anti Âge 1Medilâge Anti Âge 2Medilâge Anti Âge 3Medilâge Anti Âge 4
 
>
 
 

Obraz skóry po wakacjach niestety często nie ma nic wspólnego z pięknymi wspomnieniami z nich przywiezionymi. słońce i lato były dla naszej skóry bezlitosne. gdy opalenizna stopniowo znika, okazuje się, że jest odwodniona, pojawiły się nowe przebarwienia, a zmarszczki są bardziej widoczne. Jesień to czas naprawy i regeneracji. Słońce, letni wiatr, kąpiele w morzu lub basenie... To najprzyjemniejsze chwile wakacji. I choć leniwe plażowanie było potrzebne do regeneracji ciała i umysłu, dla skóry to prawdziwe wyzwanie. Teraz czas na pełen seans naprawczy.


Nawilżanie & złuszczanie

Czujesz nieprzyjemne uczucie ściągnięcia? A może dodatkowo skóra się łuszczy? To znak, że potrzebuje intensywnego nawilżenia. Serum plus krem to super duet, który przywróci jej komfort. By składniki nawadniające mogły lepiej dotrzeć i skuteczniej "zadziałać", 2-3 razy w tygodniu wykonaj peeling. Postaw na delikatne peelingi enzymatyczne - nie będą jej dodatkowo podrażniać. Pamiętaj też o kuracji nawilżającej w postaci... szklanki wody - często i małymi łykami, najlepiej minimum 1,5-2 litry dziennie.


Uwaga na plamy

Nic tak nie dodaje lat, jak zmarszczki i… przebarwienia. A te po słońcu często pojawiają się niczym grzyby po deszczu. Z pozoru niewinne plamki, mogą wizualnie dodać nam kilku lat. Jesień to dobry czas na walkę z przebarwieniami. Pomyśl o profesjonalnych zabiegach - kuracje z kwasami czy seria laserem potrafią wymazać przebarwienia niczym gumka. Jesienią nie rozstawaj się też z kremem z filtrem, który jest pielęgnacyjnym "must have" przez cały rok.


Włóż maskę

Dłuższe jesienne wieczory, warto zadedykować rytuałom piękności. Wystarczy kilkanaście minut, by cera odzyskała blask. Maseczki działają na skórę jak doping. Naładowane składnikami odżywczymi ekspresowo pomogą ją odżywić, nawilżyć i zregenerować. Wygodnym rozwiązaniem są maski w płachcie.


Wewnętrzne wsparcie

Do powakacyjnej akcji naprawczej skóry, dobrze jest podejść kompleksowo. Suplementacja to nieodłączny element świadomej pielęgnacji ani-aging. Medilâge Anti Âge to formuła łącząca dwa opatentowane składniki: AstaPure®Arava i TetraSOD®, które radykalnie wpływają na zmniejszenie liczby zmarszczek oraz poprawiają nawilżenie i elastyczność skóry.

AstaPure® Arava to bogaty w unikalne składniki ekstrakt z alg Haematococcus pluvialis uprawianych w ekstremalnych warunkach pustyni Arava. Zawarta w nich astaksantyna chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i światła niebieskiego. Zabezpiecza również DNA białek i lipidów przed uszkodzeniami antyoksydacyjnymi oraz szkodliwym wpływem środowiska. Dodatkowo działa synergistycznie, nasilając działanie innych przeciwutleniaczy, takich jak witaminy E i C. Testy potwierdzają, że hamuje ona uszkodzenia komórek spowodowane wolnymi rodnikami i ekspozycją na promieniowanie UV.

Z kolei Tetra SOD® to składnik pozyskiwany ze sproszkowanych alg Tetradelmis Chuii pochodzących z Parku Narodowego Doñana na południu Hiszpanii. Używa się do tego chronionej patentem, specjalistycznej technologii. SOD, to enzym wytwarzany przez organizm ludzki. Wraz z wiekiem jego poziom gwałtownie spada, osłabiając tym samym mechanizm naturalnej obrony antyoksydacyjnej organizmu. Wyniki kilkuset badań ujawniły, że wiele zaburzeń dotyczących wszystkich tkanek jest bezpośrednio związanych z niskim poziomem SOD. Można do nich zaliczyć wypadanie włosów, zaburzenia pamięci, trądzik, problemy ze wzrokiem, bóle stawów, niepłodność, starzenie się skóry, włóknienie tkanek. Tetra SOD® jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, obdarzonym potężną mocą dezaktywacji wolnych rodników. Chroni praktycznie każdą komórkę przed ich toksycznym działaniem, w tym przed szkodliwym promieniowaniem UVB. Warto też zaznaczyć, że TetraSOD® jest unikalnym składnikiem morskim, który jest uprawiany w technologii chronionej patentem, bez użycia chemicznego procesu ekstrakcji lub koncentracji. Co więcej, składnik ten sam zapewnia sobie ochronę, albowiem naturalna ściana komórkowa mikroalg działa jako naturalna bariera chroniąca ich aktywność przed rozkładem w żołądku po ich spożyciu. Wszystkie składniki bioaktywne są więc chronione, a naturalna kapsułka jest gotowa do powolnego uwalniania bioaktywnych cząsteczek bezpośrednio w jelicie.

Cena: 450 zł / 30 kapsułekAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-09-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES