Herbatka Herbapol Zioła Mnicha na trawienie

Dla wszystkich, którzy poszukują naturalnego wsparcia pracy układu pokarmowego, jest herbatka Zioła Mnicha na trawienie. Znajdziemy w niej połączenie roślinnych składników, które wspomagają prawidłowe trawienie i pracę jelit.


Naturalnie w trosce o zdrowie

Natura to prawdziwa skarbnica dobroczynnych substancji, które mogą wspomagać nasz organizm w wielu obszarach. Ich właściwości są znane i cenione od dawna, a my niezwykle chętnie korzystamy z nich także dziś. Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy poszukują naturalnego wsparcia pracy układu pokarmowego, jest herbatka Zioła Mnicha Na trawienie. Znajdziemy w niej połączenie starannie dobranych roślinnych składników, które wspomagają prawidłowe trawienie i pracę jelit.

Zioła - niegdyś troskliwie uprawiane w niemal każdym domowym ogródku i wykorzystywane jako pomoc przy wielu dolegliwościach, przeżywają swój wielki renesans. Sięgamy po nie chętnie i często, czerpiąc wsparcie z ich cennych właściwości. Chcąc wzmacniać organizm i jego prawidłowe funkcjonowanie, poszukujemy rozwiązań opartych właśnie na mocy natury. Dbamy też o to, by produkty wybierać świadomie i mądrze – tak, by ich skład w pełni odpowiadał naszym potrzebom, a przy tym był w 100% naturalny.

Odpowiedzią na te oczekiwania są herbatki ziołowe Zioła Mnicha, stworzone z myślą o osobach ceniących tradycyjne składniki oraz sprawdzone receptury. Powstały na bazie połączenia wieloletniego doświadczenia, wiedzy i pasji do ziół. To bogactwo natury, starannie zamknięte w małych torebkach, by w pełni korzystać z właściwości, aromatu i smaku Ziół Mnicha.

W asortymencie herbatek Zioła Mnicha naturalne rozwiązanie dla siebie znajdą osoby, które poszukują wsparcia prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Herbatka Zioła Mnicha Na trawienie zawiera specjalnie dobrane składniki, które pozwalają zadbać o prawidłowe trawienie i pracę jelit:

Len - zawiera substancje śluzowe, które powlekają przewód pokarmowy. Wspomaga regularną pracę jelit i pasaż jelitowy, przez co wspiera ich oczyszczanie. Korzystnie wpływa na prawidłowe trawienie.
Liść mięty pieprzowej - wspomaga naturalne procesy trawienne i pracę jelit, przyczyniając się do właściwego funkcjonowania układu pokarmowego. Wykazuje właściwości rozkurczowe i wspomaga prawidłowe ruchy perystaltyczne jelit, a przez to wpływa na usuwanie uczucia pełności i wzdęć.

Dla osiągnięcia najlepszych efektów, herbatkę Zioła Mnicha Na trawienie warto pić regularnie, jako stały element zrównoważonej, codziennej diety.

Marka Zioła Mnicha oferuje także inne herbatki ziołowe, wspomagające prawidłowe funkcjonowanie organizmu: Na odporność, Na odchudzanie, Na cholesterol, Na ciśnienie, Na cukier, Na oczyszczanie.

Cena:
Herbatka Zioła Mnicha Na trawienie - 5,39 zł / op.40 g (20 torebek x 2 g)Autor: Redakcja
Data publikacji: 19-12-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES