Bandi wspiera kobiety w samobadaniu piersi Dotykam = Wygrywam

<
Gallery image
>
Bandi Dotykam = Wygrywam 1
<
Bandi Dotykam = Wygrywam 1Bandi Dotykam = Wygrywam 2Bandi Dotykam = Wygrywam 3Bandi Dotykam = Wygrywam 4Bandi Dotykam = Wygrywam 5
 
>
 
 

Firma Bandi Cosmetics wspiera kobiety w badaniu piersi i aktywnie przyłącza się do kampanii społecznej Dotykam = Wygrywam, której celem jest promocja zdrowia piersi poprzez ich regularną samokontrolę.


Rak piersi jest najczęściej występującym w Polsce nowotworem złośliwym u kobiet.

Z danych Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, iż stanowi on aż 25% wszystkich zachorowań na nowotwory rozpoznawane wśród kobiet. W 2020 roku chorobę tą zdiagnozowano u 24 644 kobiet, z czego aż 8 805 zmarło. Przyczyną tych zgonów jest w dużym stopniu zbyt późne wykrycie zmań nowotworowych. Choroba zdiagnozowana we wczesnym etapie jest niemal w 100 proc. wyleczalna. Im wcześniejsze stadium nowotworu tym większa szansa na jego wyleczenie. Dlatego tak ważne jest samobadanie biustu.

Dotykam = Wygrywam zachęca Polki, by pokochały własne piersi i dbały o ich zdrowie, począwszy już od okresu dojrzewania. Kampania wspiera Fundację Wsparcie na Starcie w budowaniu wśród kobietach zdrowych nawyków i pozytywnego nastawienia do własnego ciała i piersi. W akcji bierze udział wiele osób dobrej woli i znanych kobiet m.in. aktorka Daria Widawska, projektantka Lidia Kalita, influencerka Racja Pielęgnacja, dziennikarka Dorota Gardias.


Bandi dokłada w tym roku swoją cegiełkę do akcji w postaci ujędrniającego kremu do biustu ułatwiającego masaż i samokontrolę piersi. Cały dochód ze sprzedaży kremu zasili konto Fundacji Wsparcie na Starcie.

Ujędrniający krem do biustu z magnolią Bandi

Ujędrniający krem do codziennej pielęgnacji biustu, szyi i dekoltu. Poprawia sprężystość, elastyczność, wygładzenie oraz nawilżenie skóry, pozostawiając ją odżywioną i jedwabiście gładką w dotyku. Bogaty w kojącą magnolię, nawilżającą trehalozę, regenerujące połączenie witaminy E i oleju makadamia przeciwdziała przedwczesnej utracie jędrności, przesuszeniu i starzeniu się skóry dekoltu.

Efekty stosowania kremu:
• pielęgnuje skórę oraz ułatwia regularne samobadanie* piersi
• pomaga zachować jędrność, sprężystość oraz elastyczność skóry szyi, dekoltu i piersi
• nawilża, wygładza, poprawia koloryt skóry, przywracając młodszy wygląd
• koi, redukuje podrażnienia i przeciwdziała przesuszeniu skóry
• redukuje drobne zmarszczki, pozostawia skórę aksamitnie gładką

Specjalistyczna formuła kremu ułatwia wykonanie krótkiego masażu w celu samobadania piersi, które jest jedną z najskuteczniejszych metod profilaktyki raka piersi.

Składniki aktywne: magnolia, olej macadamia, skwalan, trehaloza, witamina E

Cena: 29 zł


* Samobadanie piersi

Wykonuj przed lustrem raz w miesiącu, tego samego dnia cyklu (najlepiej między 6. a 9. dniem cyklu). Krem rozprowadź na dekolcie oraz piersiach, następnie lewą rękę połóż z tyłu głowy, a prawą na lewej piersi. Zataczaj drobne kręgi na przestrzeni od obojczyka do piersi oraz na niej, starając się nie ominąć żadnego miejsca. Pamiętaj o pachach. Ściśnij brodawkę.

www.bandi.pl
www.dotykamwygrywam.pl/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-09-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES