Tom Hardy ambasadorem zapachu Cypress & Grapevine Cologne Intense marki Jo Malone London

<
Gallery image
>
Tom Hardy ambasadorem marki Jo Malone London 1
<
Tom Hardy ambasadorem marki Jo Malone London 1Tom Hardy ambasadorem marki Jo Malone London 2Tom Hardy ambasadorem marki Jo Malone London 3Tom Hardy ambasadorem marki Jo Malone London 4Tom Hardy ambasadorem marki Jo Malone London 5Tom Hardy ambasadorem marki Jo Malone London 6
 
>
 
 

Jo Malone London przedstawia ambasadora zapachu Cypress & Grapevine Cologne Intense - brytyjskiego aktora oraz producenta filmowego - Toma Hardy'ego. Jeden z najbardziej szanowanych talentów świata filmu. Rodowity londyńczyk, Tom Hardy znany jest ze swoich wyjątkowych ról, które dowodzą jego głębi, złożoności oraz wszechstronności jako aktora. Czerpiąc inspirację z zapachu Cypress & Grapevine Cologne Intense, w przygotowanym dla kampanii Jo Malone London filmie reklamowym, Tom przedstawia na ekranie Londyn we współpracy z uznanym reżyserem Edwardem Bergerem oraz swoim ojcem Chipsem Hardym. Jest to wizja Londynu celebrująca ekscentryczność, różnorodność i ekstrawagancję tego miasta. Biorąc pod uwagę jego brytyjskie pochodzenie, wspaniałą aktorską karierę i zaangażowanie - tak jak Jo Malone London - w działania na rzecz społeczeństwa oraz zdrowia psychicznego, Tom był oczywistym wyborem na ambasadora zapachu Cypress & Grapevine Cologne Intense.


"Wspólna praca z marką Jo Malone London w ramach tej kampanii była zaszczytem i przyjemnością. To, co zaczęło się od podobnych zainteresowań i pasji w zakresie podejmowanych działań filantropijnych, przekształciło się w dającą wiele satysfakcji kreatywną współpracę, u źródeł której leży nasze obopólne zaangażowanie w długofalowe czynienie dobra. Cudownym doświadczeniem była praca z tak fantastycznym zespołem nad filmem reklamowym, który nie tylko w nowatorski sposób prezentuje zapach, ale także ukazuje Londyn takim, jakim go kochamy - jako niesamowite miasto wraz z całą jego wyjątkowością i panującymi w nim sprzecznościami." - Tom Hardy


Kampania

Tom występuje w filmie reklamowym zatytułowanym "The Exceptional And The Contradictory" nakręconym dla Cypress & Grapevine Cologne Intense według scenariusza Chipsa Hardy'ego, który ukazuje Londyn po zapadnięciu zmroku. Jego reżyserem jest cieszący się uznaniem na całym świecie Edward Berger, autorem zdjęć James Friend, a muzykę skomponował Volker Bertelmann. W rezultacie otrzymaliśmy obraz, który nie tylko podkreśla wyzwalające poczucie dumy z bycia londyńczykiem, ale także odzwierciedla podejście Toma do tego zapachu i olbrzymią rolę, jaką odgrywa on w opowieści.

"Tom jest bez wątpienia niesamowicie utalentowany. Jest inteligentny, pełen empatii, hojny i troskliwy. Ale najbardziej ujęła nas jego chęć i gotowość do większego zaangażowania się w projekt, wykraczająca poza bycie jedynie ambasadorem perfum. Jest to prawdziwie partnerska współpraca, która celebruje zarówno historię marki Jo Malone London jak i rodzinne miasto Toma. Połączyliśmy nasze kreatywne siły, aby rzucić wyzwanie standardowemu podejściu do reklamowania zapachu, jednocześnie nawiązując do naszego wspólnego zaangażowania w pracę na rzecz zdrowia psychicznego, podkreślając wagę kontynuowania tego dialogu. To dla nas prawdziwy zaszczyt, że Tom dołączył do rodziny Jo Malone London." - Jo Dancey, Senior Vice President Global General Manager of Jo Malone LondonKliknij i obejrzyj film:

https://www.instagram.com/reel/C68Fs40vkfh/?igsh=MTF3aDRiaG9nczMwZw%3D%3D

Cypress & Grapevine Cologne Intense

Świeży drzewny zapach, który łączy aromatyczne nuty cyprysu z ciepłem winorośli oraz zmysłowością ambry. Wyrafinowany, wyróżniający się i odważny zapach dla mężczyzn - to od dawna używana przez Toma Cologne Jo Malone London, do której ma on bardzo osobisty stosunek.

"Dla mnie Cypress & Grapevine Cologne Intense to cudownie klasyczny, ziemisty zapach vintage." - Tom Hardy


Cypress & Grapevine Cologne Intense

Bogata roślinność i odgłosy głośnej zabawy ożywiają znajdujące się w starożytnych wiszących ogrodach Semiramidy rozległe tarasy i majestatyczne łuki. Świeża, aromatyczna woń posągowych cyprysów została wzmocniona drzewnymi nutami pnących winorośli, podczas gdy głębia nuty ambry stanowi bazę dla tej zielonej scenerii wprowadzając do niej intensywność i zmysłowość, aby osiągnąć odważny i frapujący efekt.


Nuty zapachowe

Nuta głowy: cyprys
Ta żywiczna nuta drzewna nadaje zapachowi aromatycznej świeżości.

Nuta serca: winogrono
Zmysłowy akord drzewny. Niespodziewane połączenie naturalnego drzewa cedrowego i wetiweru, uzupełnione ciepłym bursztynem i soczystymi nutami winogron.

Nuta bazy: mech
Soczystość mchu otula podstawę zapachu ziemistym, drzewnym ciepłem.  Przywodzi na myśl podszycie wilgotne od świeżego deszczu.


Główne nuty:

Nuty głowy: cyprys, bursztyn, grejpfrut
Nuty serca: winogrono, cedr, wetiwer, ambra, lawenda, pelargonia
Nuty bazy: mech, paczula

W połączeniu z English Pear & Freesia łagodzi łagodną, zmysłową świeżością.
W połączeniu z Oud & Bergamot intensyfikuje szlachetne drzewne nuty.


Ceny:

Cologne Intense Cypress & Grapevine 50 ml / 504 zł (cena promocyjna)
Cologne Intense Cypress & Grapevine 100 ml / 736 zł (cena promocyjna)

Zapach dostepny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz w Butiku Jo Malone London w warszawskiej Westfield Mokotów.


Materiał PR (zdjęcia: serwis prasowy)Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 29-06-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES