Rabanne Fame Intense i Phantom Intense - intensywne edycje zapachów dla niej i dla niego

<
Gallery image
>
Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 1
<
Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 1Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 2Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 3Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 4Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 5Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 6Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 7Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 8Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 9Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 10Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 11Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 12Rabanne Fame Intense i Phantom Intense 13
 
>
 
 

Fame Intense Eau de Parfum Intense to zapach uchwycający paryską duszę kochającej modę kobietę, w którym słoneczny jaśmin spotyka złożone kadzidło i kremowe drzewo sandałowe. Phantom Intense Eau de Parfum Intense to męska aromatyczna i ambrowa kompozycją, w której intensywna lawenda łączy się z wanilią i mrożonym kwiatem pomarańczy.


Fame Intense Eau de Parfum Intense - intensywna woda perfumowana dla kobiet

Podążaj za swoim wewnętrznym blaskiem, w końcu "gold is the new bold"! Nowa intensywna woda perfumowana Fame Intense od Rabanne uwalnia twoją najodważniejszą, kobiecą aurę i sprawia, że błyszczysz na każdym kroku.

Fame Intense uchwyca paryską duszę kochającej modę, imprezowej dziewczyny, otwierając nową erę olśniewającej kobiecości, która sprawia, że promieniejesz niekończącym się wewnętrznym blaskiem.

Bardziej figlarna. Bardziej zadziorna. Bardziej olśniewająca niż kiedykolwiek wcześniej. Kobieta Fame Intense jest pewna siebie i nieustraszona. Dokonuje odważnych wyborów, podczas gdy paryskie niebo ogarnia zmierzch.

Nowa intensywna woda perfumowana skomponowana została z niezwykłych składników. Słoneczny jaśmin spotyka złożone kadzidło i kremowe drzewo sandałowe w olśniewającym zapachu, dzięki któremu rozświetlisz każde wnętrze swoją promienną aurą i odkryjesz swoją wewnętrzną gwiazdę - Fame.


Główne nuty

Nuty głowy: woda kokosowa, bergamotka, różowy pieprz
Nuty serca: kadzidło, ylang-ylang, jaśmin
Nuty bazy: drzewo sandałowe, mineralne piżmo, drewno cedrowe

Flakon Fame Intense 80 ml nadaje się do ponownego napełnienia.


Ceny:

Eau de Parfum Intense 30 ml / 415 zł
Eau de Parfum Intense 50 ml / 619 zł
Eau de Parfum Intense (flakon nadajacy sie do uzupełnienia) 80 ml / 795 zł
Eau de Parfum Intense (uzupełnienie) 200 ml / 989 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Phantom Intense Eau de Parfum Intense - intensywna woda perfumowana dla mężczyzn

Dzień chyli się ku zachodowi. Miasto spowija mrok. Odpowiedz na nieodparte wołanie zmierzchu wraz z nową intensywną wodą perfumowaną Phantom Intense od Rabanne. Phantom Intense uchwyca wibrującą energię Paryża o zachodzie słońca i zachęca do wejścia na nowe terytorium tych, którzy się odważą.

Odważniejszy i bardziej intensywny zapach, wzmocniony przez twoją najśmielszą odsłonę. Wyjątkowa mieszanka najszlachetniejszych składników przesuwa granice wraz z tą aromatyczną, ambrową kompozycją. Intensywna lawenda łączy się z uzależniającą wanilią i mrożonym kwiatem pomarańczy, uchwycając tym samym nieodpartą, enigmatyczną aurę dookoła mężczyzny Phantom Intense. Odpowiedz na wołanie przygody. Podążaj za ekscytującym tropem Phantom o zmierzchu.


Główne nuty

Nuty głowy: mrożony kwiat pomarańczy, cytryna, olejek kardamonowy
Nuty serca: olejek lawendowy, olejek szałwiowy, absolut rumu
Nuty bazy: wanilia, drewno cedrowe, mech

Flakon Phantom Intense 150 ml nadaje się do ponownego napełnienia.


Ceny:

Eau de Parfum Intense 50 ml / 475 zł
Eau de Parfum Intense 100 ml / 629 zł
Eau de Parfum Intense (flakon nadajacy sie do uzupełnienia) 150 ml / 745 zł
Eau de Parfum Intense (uzupełnienie) 200 ml / 775 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.pl


Materiał PRAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 07-07-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES