Elizabeth Arden Untold - nowy zapach dla kobiet

<
Gallery image
>
Elizabeth Arden Untold 1
<
Elizabeth Arden Untold 1Elizabeth Arden Untold 2Elizabeth Arden Untold 3Elizabeth Arden Untold 4Elizabeth Arden Untold 5
 
>
 
 

Życiowa podróż każdej współczesnej kobiety jest niewypowiedzianą historią. Składają się na nią wszystkie doświadczenia, jakie zdobyła i wszystkie decyzje, jakie podjęła w swoim życiu. Sprawiają one, że kobieta rozkwita niejednym obliczem. Czy to marzenia, którymi się jeszcze nie podzieliła, czy też tajemnice, których nikomu nie wyjawiła, czy może ambicje, których nie wyraziła – tych aspektów w życiu każdej kobiety jest nieskończenie wiele. Podczas gdy niektóre z nich bywają dostrzegalne, inne pozostają ukryte i dopiero z czasem mogą się ukazać.


Świat nigdy nie widzi jej w pełni, może niekiedy zaledwie tylko przelotnie ją dostrzec. W tych niewielu, krótkotrwałych chwilach widzimy ją szczerze uśmiechniętą, emanującą promienną energią i niewymuszonym wdziękiem, ale jej historia zawsze pozostaje nieodkryta i niewypowiedziana (untold). Celebrując wyrafinowanie i intrygujący charakter współczesnej kobiety, Elizabeth Arden obwieszcza wprowadzenie nowego zapachu - Untold.

Zapach:

Kobiecy, wyrafinowany, luksusowy, nowoczesny, zmysłowy.

W tej luksusowej i współczesnej realizacji zmysłowej, kwiatowej kompozycji, kreator perfum po mistrzowsku połączył najwyższej jakości składniki, aby uchwycić różne aspekty, które zjednoczone, razem czynią współczesną kobietę tak intrygującą. 


"Chciałem, aby  Untold wyrażał harmonijną równowagę wielu różnych twarzy kobiety, co według mnie, stanowi źródło jej prawdziwego piękna.” – powiedział Clement Gavarry, kreator zapachów IFF. "Czasem wyobrażam ją sobie śmiałą, a niekiedy romantyczną, ale zawsze jednakowo pewną siebie.” – dodaje.


Zapachowa podróż z Untold rozpoczyna się musującym aromatem Różowego Pieprzu, który łączy się z rześką bergamotką, emanującą promiennym optymizmem i radosną duchowością. Jednocześnie swawolne, owocowe akcenty Gruszki i Pączków Czarnej Porzeczki (opracowanych w laboratoriach LMR) ukazują jej nieprzewidywalność. Subtelne płatki Gardenii i upojna woń Egipskiego Jaśminu wyrażają jej romantyczną i wyrafinowaną kobiecość. Tajemnicza aura, jaką wokół siebie roztacza staje się wyczuwalna poprzez niuanse Serca Paczuli (LMR) i Drzewa Sandałowego. W finalnej odsłonie jej magnetyczną zmysłowość odsłaniają ciepłe nuty Bursztynowe, które spływają kaskadą na hipnotyzujące Piżmo. Unoszą się one w powietrzu, jako niezapomniana esencja jej obecności.

Piękny, zapierający dech w piersiach flakon Untold uosabia wielowymiarową, wszechstronną naturę współczesnej kobiety. Tak jak Ona, flakon składa się z licznych fasetek, które nadają mu promienny i elegancki charakter. Jego subtelna rzeźba sprawia, że ten niezwykły obiekt przybiera inny wygląd pod każdym kątem - jak kobieta, która zachwyca swoje otoczenie coraz to nowym obliczem.


Ceny:
Woda Perfumowana Spray 30 ml / 179 PLN
Woda Perfumowana Spray 50 ml / 259 PLN
Woda Perfumowana Spray 100 ml / 369 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 11-11-2013

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności