Dolce & Gabbana Dolce Violet Eau de Toilette - nowy owocowy i radosny zapach dla kobiet

<
Gallery image
>
Dolce & Gabbana Dolce Violet 1
<
Dolce & Gabbana Dolce Violet 1Dolce & Gabbana Dolce Violet 2Dolce & Gabbana Dolce Violet 3Dolce & Gabbana Dolce Violet 4Dolce & Gabbana Dolce Violet 5Dolce & Gabbana Dolce Violet 6Dolce & Gabbana Dolce Violet 7Dolce & Gabbana Dolce Violet 8Dolce & Gabbana Dolce Violet 9Dolce & Gabbana Dolce Violet 10Dolce & Gabbana Dolce Violet 11Dolce & Gabbana Dolce Violet 12Dolce & Gabbana Dolce Violet 13
 
>
 
 

Nowy zapach dla kobiet Dolce Violet Eau de Toilette to radosny i optymistyczny aromat z nutami czarnej porzeczki, fiołka i wanilii z Madagaskaru, który odzwierciedla aktywność i dziewczęcy upór. Ta młoda dziewczyna wie, jak żyć beztrosko, nie tracąc z oczu swoich celów. Dolce Violet Eau de Toilette jest zamknięty we flakonie w czarującym odcieniu fioletu. Butelka z ikonicznym korkiem w kształcie kwiatu jest dodatkowo ozdobiona czarną rypsową wstążką, wyrafinowanym i eleganckim detalem, takim jaka jest dziewczyna Dolce.


Dolce & Gabbana prezentuje wodę toaletową Dolce Violet, nowy owocowy i radosny zapach z gamy Dolce. Symbol radości i lekkości, ten nowy zapach przywołuje na myśl wolność, determinację i odrobinę ironii.


W nowej erze Dolce & Gabbana, ożywa styl życia i klimat Dolce Violet. Beztroskie życie, pozwalające puścić wodze fantazji bez utraty z oczu swoich celów. Stworzony przez perfumiarkę Emilie Coppermann, ten kwiatowo-owocowy zapach został stworzony przy użyciu najwyższej jakości surowców, wyselekcjonowanych zgodnie z surowymi standardami perfumiarstwa. Rzemiosło i dbałość o szczegóły, które charakteryzują ten nowy, żywy zapach, są znakiem rozpoznawczym Dolce & Gabbana.


Główne nuty:

Nuty głowy: czarna porzeczka, mandarynka, cyklamen
Nuty serca: fiołek, jeżyny, gruszka
Nuty bazy: wanilia z Madagaskaru, drzewo sandałowe, piżmo


Fiołek, serce zapachu, to kwiat, który promieniuje światłem, ocieplając nuty zapachu od góry do dołu. Ten zaskakujący i czarujący, kwiat odzwierciedla żywiołowość, śmiałość i determinację dziewczyny Dolce. Zapach otwierają owocowe, radosne i kolorowe nuty. Pysznie musujący absolut pąków czarnej porzeczki połączony jest z mandarynką z Madagaskaru i wzmocniony delikatną kwiatową świeżością akordu cyklamenu. Fiołek wypełnia serce zapachu wyrafinowanymi i uwodzicielskimi akcentami kwiatowymi, wzmocnionymi soczystymi nutami jeżyny i żywością gruszki. Kremowe i zmysłowe nuty bazowe drzewa sandałowego i wanilii, cennego składnika pochodzącego wyłącznie z Madagaskaru, otulają mocną nutę perfum, zwieńczoną akcentem piżma.


Flakon

Dolce Violet wzbogaca kolekcję Dolce o nową historię zamkniętą w fioletowym opakowaniu skarbów, w kolorze symbolizującym intuicję, świadomość, spontaniczność, optymizm i radość. I to właśnie w tym czarującym odcieniu wykonane jest szkło flakonu, charakteryzujące się kobiecą sylwetką oraz nazwą zapachu. Dopełnieniem flakonu jest kultowa nakrętka w kształcie kwiatu, ozdobiona elegancką czarną rypsową wstążką.


Kampania

Lekka, swobodna, frywolna: Deva Cassel uosabia dziewczynę Dolce. Kampania, nakręcona w tętniącym życiem Mediolanie, prezentuje styl tych, którzy, podobnie jak Deva, żyją beztrosko. W czarnej stylizacji, która emanuje charakterem i ze słuchawkami na uszach, Deva jest gotowa dać się porwać rytmowi. Każda nuta Dolce Violet przenosi ją w nowy wymiar, dając jej taką samą euforię, jak słuchanie ulubionej playlisty. Wyróżnia się w tłumie swoją witalnością i zaraźliwym uśmiechem.


Ceny:

Woda toaletow 30 ml / 299 zł
Woda toaletow 50 ml / 379 zł
Woda toaletow 75 ml / 479 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl


Zdjęcia: serwis prasowy

Materiał PRAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 31-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES