Boss Bottled Pacific - atmosfera lata zamknięta w flakonie plażowego zapachu

<
Gallery image
>
Boss Bottled Pacific 1
<
Boss Bottled Pacific 1Boss Bottled Pacific 2Boss Bottled Pacific 3Boss Bottled Pacific 4Boss Bottled Pacific 5Boss Bottled Pacific 6Boss Bottled Pacific 7Boss Bottled Pacific 8Boss Bottled Pacific 9Boss Bottled Pacific 10Boss Bottled Pacific 11Boss Bottled Pacific 12Boss Bottled Pacific 13Boss Bottled Pacific 14Boss Bottled Pacific 15Boss Bottled Pacific 16Boss Bottled Pacific 17Boss Bottled Pacific 18Boss Bottled Pacific 19Boss Bottled Pacific 20Boss Bottled Pacific 21Boss Bottled Pacific 22Boss Bottled Pacific 23Boss Bottled Pacific 24Boss Bottled Pacific 25Boss Bottled Pacific 26Boss Bottled Pacific 27
 
>
 
 

Nowy plażowy zapach od Hugo Boss w rodzinie Boss Bottled to orzeźwiająca woda toaletowa dla mężczyzn, która nadaje oryginalnemu zapachowi Boss Bottled kalifornijski styl. Dzięki cytrusowym i solnym nutom głowy intensywnie świeża kompozycja zapachu przenosi osobę, która go używa na plaże Malibu, gdzie dni upływają na gonitwach za falami i relaksowaniu się w cieniu plam.


Atmosfera lata w flakonie zapachu z edycji Summer 2023

Boss Bottled Pacific otwiera się odświeżającym zastrzykiem energii, jaki serwuje aromatyczna esencja cytryny i rozpryskujący się akord solny. Serce wypełnione kokosem i cyprysem dodaje kompozycji wybornej głębi, czerpiąc optymistyczne nuty z natury. W miarę jak zapach ewoluuje, wyłaniają się ciepłe nuty bazy: sandałowca, cashmeranu i indonezyjskiej paczuli, które tworzą nastrój spokoju i przywołują iskrzące się wspomnienia leniwych i beztroskich wakacyjnych dni. Utalentowana kreatorka zapachów Sophie Labbe stworzyła tę orzeźwiającą kompozycję jako idealnego partnera na ciepłe miesiące. Aby zaznaczyć pojawienie się nowej Wody Toaletowej, zaprezentowano klasyczny flakon BOSS Bottled w nowej odsłonie.


Główne nuty:

Nuty głowy: cytryna, esencja cedratu, akord solny
Nuty serca: kokos, esencja cyprysa
Nuty bazy: drzewo sandałowe, paczula


Flakon

W nawiązaniu do mieniącej się lazurowej wody morskiej lakierowany flakon przybrał kolor niebieski. Zwieńczono go korkiem ze szczotkowanego metalu w ciepłym odcieniu srebrzystym.


Ceny:

Boss Bottled Pacific, woda toaletowa 50 ml / 375 zł
Boss Bottled Pacific, woda toaletowa 100 ml / 495 zł
Boss Bottled Pacific, woda toaletowa 200 ml / 689 zł

Zapach dostepny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-05-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES