Medavita Glossynation Extreme Makeover Liquid Light - woda lamelarna do włosów

<
Gallery image
>
Glossynation Extreme Makeover Liquid Light 1
<
Glossynation Extreme Makeover Liquid Light 1Glossynation Extreme Makeover Liquid Light 2
 
>
 
 

To inteligentna formuła, która pielęgnuje i rozświetla włosy w jednym, szybkim kroku. Rozczesuje, nawilża, nabłyszcza, nadaje objętość i zapobiega puszeniu się. Podtrzymuje także intensywność kosmetycznego koloru. A przede wszystkim zapewnia włosom lustrzany blask i gładkość, pozostawiając je lśniące, miękkie, mocne i zdrowe. Jej płynna, lekka konsystencja jest odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów.


Glossynation - intensywne nabłyszczenie i gładkość włosów

W recepturze wody lamelarnej zastosowano:

Ekstrakt z kwiatów dziewanny - chroni przed stresem oksydacyjnym powodowanym promieniami UV i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, wykorzystuje mechanizm fotoluminescencji roślin, aby przekształcić włosy w źródło odbijającego światła.

Proteiny ze słodkich migdałów - pochodzące z mąki migdałowej, znane jako "botaniczny kolagen", tworzą film nawilżający, który wygładza, wyrównuje i chroni łuskę włosów.

Amino Concentré - kompleks aminokwasów seryny i treoniny, który wzmacnia włókna, odżywia je i wygładza.


Sposób użycia:

Umyj włosy wybranym szamponem Medavita, osusz ręcznikiem, a następnie nałóż Glossynation Extreme Makover Liquid Light na całej długości włosów aż po końcówki. Uwaga! Nie wymaga czasu trzymania. Wmasuj i rozprowadź przeczesując grzebieniem. Spłucz dokładnie a następnie wysusz włosy. Stosuj raz w tygodniu.


Cena: 139 zł / 200 ml

Medavita to włoska marka kosmetyków do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów dostępna w salonach fryzjerskich i sklepie: www.beabeleza.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-11-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES