Herbal Care - suche szampony do włosów

<
Gallery image
>
Herbal Care - suche szampony do włosów 1
<
Herbal Care - suche szampony do włosów 1Herbal Care - suche szampony do włosów 2
 
>
 
 

Doskonały kosmetyk, który błyskawicznie przywróci naszym włosom świeżość i doda objętości. Mowa tu oczywiście o suchym szamponie, który nie raz i nie dwa stał się naszym wybawcą w najmniej oczekiwanych momentach. W portfolio marki Herbal Care znajdziemy dwie propozycje suchych szamponów, które opracowano na bazie 100% ekstraktów z roślin - z piwonią oraz z pokrzywą. Sprawdź, który będzie idealny dla Ciebie!


Perfekcyjne włosy zawsze i wszędzie z Herbal Care


Suchy szampon 2w1 Piwonia Herbal Care

Produkt został opracowany dla wszystkich, którzy pragną odświeżyć włosy i nadać im objętość. Został skomponowany z cenionych od wieków naturalnych składników roślinnych, które błyskawicznie oczyszczają włosy pomiędzy myciami i unoszą je u nasady. Ekstrakt z piwonii pielęgnuje i odświeża włosy. Skrobia ryżowa pochłania nadmiar sebum oraz zanieczyszczenia. Natomiast ziemia okrzemkowa przywraca włosom lekkość i nadaje objętość. W efekcie stają się one błyskawicznie czyste, świeże i pachnące.

Cena: 17,90 zł / 180 ml


Suchy szampon Pokrzywa Herbal Care

To idealne, a zarazem ekspresowe rozwiązanie dla włosów tłustych, nieświeżych i pozbawionych objętości. Suchy szampon z pokrzywą opracowano na bazie skutecznych składników aktywnych, dzięki którym włosy, bez konieczności mycia, odzyskują komfortową świeżość. Ekstrakt z pokrzywy zmniejsza przetłuszczanie się włosów.  Sok z aloesu nawilża i regeneruje włosy. Z kolei skrobia ryżowa pochłania nadmiar sebum.

Cena: 17,90 zł / 180 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-11-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES