Hair Rituel by Sisley The Invisible Hold Hairspray - niewidoczny lakier do włosów

<
Gallery image
>
Hair Rituel by Sisley The Invisible Hold Hairspray 1
<
Hair Rituel by Sisley The Invisible Hold Hairspray 1Hair Rituel by Sisley The Invisible Hold Hairspray 2Hair Rituel by Sisley The Invisible Hold Hairspray 3Hair Rituel by Sisley The Invisible Hold Hairspray 4Hair Rituel by Sisley The Invisible Hold Hairspray 5Hair Rituel by Sisley The Invisible Hold Hairspray 6Hair Rituel by Sisley The Invisible Hold Hairspray 7
 
>
 
 

Nowy, niewidoczny lakier do włosów, który zapewnia naturalne utrwalenie wszystkich fryzur bez sklejania włosów. Jego zapobiegająca puszeniu się i pielęgnująca włosy formuła zapewnia natychmiastowy połysk, miękkość oraz objętość. Idealna równowaga między delikatnym utrwaleniem, naturalnym efektem i pielęgnacją włosów. Po nałożeniu struktura fryzury zostaje zachowana, przy jednoczesnym dodaniu objętości. Formuła do pielęgnacji włosów łącząca prowitaminę B5 i octan witaminy E zapewnia pielęgnację włókna włosów, nadając im maksymalny połysk i miękkość. Lakier Invisible Hold Hairspray jest idealny do codziennego użytku.


Utrwalający spray nowej generacji

The Invisible Hold Hairspray Hair Rituel by Sisley to produkt, który powstał na bazie inspiracji zza kulis sesji zdjęciowych do magazynów mody i urody. Bez trudu utrwalisz nim każdą fryzurę: naturalną, bardziej wyrafinowaną lub wyrazistą z większą objętością...


Stylizacja i pielęgnacja: połączenie pielęgnacji z efektem objętości i utrwalania fryzury

Wyzwanie, jakie podjęliśmy w laboratoriach Sisley: znaleźć idealną równowagę między elastycznym i długotrwałym utrwaleniem fryzury, a naturalnym wykończeniem. Udało nam się to osiągnąć dzięki bardzo drobnej i równomiernie rozpylanej mgiełce. The Invisible Hold Hairspray nie klei się i jest praktycznie niewyczuwalny na włosach.

Aby uzyskać natychmiastowe działanie nadające włosom objętości można go stosować u nasady włosów. Ponadto zapobiega on puszeniu się włosów i ogranicza niekorzystny wpływ wilgoci.

Pielęgnacyjna formuła z prowitaminą B5 i octanem witaminy E nadaje włosom maksymalny połysk i delikatność. The Invisible Hold Hairspray to doskonały produkt do codziennego stosowania.


Fryzura, jak z salonu, którą ułożysz samodzielnie

Zapomnij o bad hair day: The Invisible Hold Hairspray utrwali Twoją ulubioną fryzurę, nie usztywniając włosów.  

Niepowtarzalny i jak zawsze urzekający zapach wzmacnia witalność włosów.

"To mój nowy must-have podczas sesji zdjęciowych! Spróbowałem go raz i już się z nim nie rozstaję. Uwielbiam go za skuteczność i przyjemność stosowania – jego zapach jest urzekający i całkowicie uzależniający. Zapewnia delikatne działanie utrwalające i nadające objętości, jednocześnie pielęgnując włosy sprawia, że od razu stają się piękniejsze. To zupełnie niespotykane dla tego rodzaju produktów." - Stéphane Bodin (S. B.), stylista fryzur współpracujący z marką Hair Rituel by Sisley od stycznia 2023 roku.


Efekt dopasowany do potrzeb

Stéphane Bodin od razu zauważył niezwykłą wszechstronność tego produktu. Stopień utrwalenia, styl, rodzaj włosów, aplikacja na suche lub mokre włosy... The Invisible Hold Hairspray to produkt, który dopasowuje się do Twojego stylu życia i Twoich potrzeb.

"Jest świetny do cienkich włosów. Rozpyl go z daleka, aby uzyskać odpowiednie wykończenie i objętość. Rozpyl go z bliska, jeśli chcesz stworzyć bardziej dopracowaną fryzurę ze związanych włosów, np. ciasno upięty kucyk lub utrwalić krawędzie fryzury. Aplikuj rano, aby włosy lepiej się układały i były bardziej lśniące, a wieczorem, aby nadać fryzurze wyrafinowane wykończenie glamour. Aby usunąć spray, wystarczy przeczesać włosy, ich mycie nie jest konieczne: po nocy można znów lekko spryskać włosy, aby przywrócić fryzurze kształt." - S. B.


Porada eksperta

Rozpyl niewielką ilość produktu na szczotkę The Brush Hair Rituel by Sisley, a potem przeczesz nią włosy.

W ten sposób uzyskasz idealne wykończenie; często wykorzystuję tę sztuczkę w swoim salonie.


Zgrany duet

"Najlepszy efekt daje połączenie Volumizing Spray z The Invisible Hold Hairspray: ten pierwszy rozpylam przed suszeniem włosów z głową w dół lub modelowaniem szczotką, następnie utrwalamy objętość włosów i fryzurę za pomocą The Invisible Hold Hairspray. W salonie lub za kulisami festiwali filmowych często łączę te dwa produkty, ponieważ doskonale się uzupełniają." - S. B.


Cena: 390 zł / 250 ml

Dostępny w polskim butiku internetowym Sisley Paris: https://www.sisley-paris.com/pl-PL/invisible-hold-hairspray-169420.htmlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-11-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES