BJORK - świadoma pielęgnacja włosów

<
Gallery image
>
BJORK - świadoma pielęgnacja włosów 1
<
BJORK - świadoma pielęgnacja włosów 1BJORK - świadoma pielęgnacja włosów 2BJORK - świadoma pielęgnacja włosów 3BJORK - świadoma pielęgnacja włosów 4BJORK - świadoma pielęgnacja włosów 5BJORK - świadoma pielęgnacja włosów 6
 
>
 
 

BJORK to szwedzka marka niezwykle skutecznych i przyjaznych środowisku preparatów do pielęgnacji włosów. Została stworzona przez entuzjastów pielęgnacji włosów z niezwykłym poszanowaniem środowiska naturalnego i uważnym wykorzystaniem jego zasobów. Wszystkie produkty powstały na bazie starannie wyselekcjonowanych składników naturalnych i receptur opracowanych przez ekspertów branży kosmetycznej. Są w 100 % wegańskie. Opakowania kosmetyków BJORK produkowane są z plastiku PCR (pochodzącego z recyclingu) i trzciny cukrowej, która jest odnawialnym i biodegradowalnym zasobem o niskiej emisji do klimatu.


BJORK to linie pielęgnacyjne odpowiadających na różne potrzeby włosów oraz preparaty do stylizacji włosów. Na lato idealne będą: linia nawilżająca FUKT, krem wielofunkcyjny Tamja oraz spray i krem z solą morską Forma Salt.

BJORK FUKT
Intensywnie nawilżająca seria do włosów suchych, puszących się i farbowanych. Odżywcza, delikatna formuła kosmetyków poprawia kondycję włosów, zapobiega ich puszeniu się oraz nadaje jedwabistą gładkość. W linii FUKT zastosowano ekstrakt z brzozy o działaniu nawilżająco-kojącym oraz odżywcze oleje.

BJORK FUKT Hydrate Shampoo
Szampon nawilżający
Szampon nawilżający do włosów suchych, puszących się i farbowanych. Dzięki odżywczej formule z ekstraktem, z brzozy, olejem arganowym i olejem słonecznikowym, nawilża, poprawia jakość włosów, koi skórę głowy i zapewnia uczucie jedwabistości. Skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń i pozostałości kosmetyków.

Cena: 129 zł / 300 ml

BJORK FUKT Hydrate Conditioner
Odżywka nawilżająca
Odżywka nawilża, poprawia jakość włosów, koi skórę głowy i zapewnia uczucie jedwabistości.
W jej recepturze zastosowano ekstrakt z brzozy, olej arganowy i olej słonecznikowy.

Cena: 129 zł / 250 ml

BJORK FUKT Fukt Hydrate Treatment
Maska kuracja - nawilżająca
Kuracja nawilżająca do włosów suchych, puszących się i farbowanych. Odżywcza formuła z ekstraktem z brzozy, olejem arganowym i olejem słonecznikowym nawilża, poprawia jakość włosów, koi skórę głowy i zapewnia uczucie jedwabistości.

Cena: 139 zł / 200 ml

BJORK TÄMJA Multi Use Leave In Tamer
Wielofunkcyjny Krem Wygładzający
Wielofunkcyjny krem bez spłukiwania z ochroną UV, który ujarzmia pasma i nadaje im jedwabistą gładkość. Ma delikatną, odżywczą, nieobciążającą formułę, która naprawia, odżywia i chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi przez sprzęt do stylizacji termicznej. Zapewnia efekt gładkich, pozbawionych puszenia się i błyszczących włosów, który utrzymuje się przez cały dzień.

Nakładać na świeżo umyte i wilgotne włosy przed szczotkowaniem, suszeniem i stylizacją. Może być również stosowany na suche włosy, aby przeciwdziałać puszeniu się i zapewnić uczucie „świeżo ściętych” włosów.

Cena: 120 zł / 150 ml

BJORK FORMA SALT Spray
Spray z Solą Morską
Teksturyzujący spray ze słoną wodą do wszystkich rodzajów włosów. Delikatna formuła z ekstraktem z brzozy, pantenolem i ekstraktem z winogron nadaje włosom objętość, teksturę i działa antystatycznie. Tworzy naturalny plażowy wygląd, który utrzymuje się przez cały dzień.

Nałożyć na osuszone ręcznikiem włosy, pozostawić do wyschnięcia lub wysuszyć, aby uzyskać większą teksturę i przyczepność. Może być stosowany również na suche włosy.

Cena: 111 zł / 150 ml

BJORK FORMA SALT
Krem na Bazie Wody Morskiej
Teksturyzujący krem na bazie wody morskiej do wszystkich rodzajów włosów. Odżywcza i wzmacniająca formuła z ochroną termiczną do 220 °C. Wysusz włosy, aby uzyskać większą objętość, teksturę i utrwalenie lub pozwól włosom wyschnąć na powietrzu, aby uzyskać naturalny plażowy wygląd. Świetnie sprawdza się również na kręconych włosach, dodając im wyrazistości.

Nałóż od nasady aż po końce na suche lub wilgotne włosy i potargaj, rozczesz, ściśnij lub zwiąż, aby uzyskać falisty, matowy i naturalny plażowy wygląd.

Cena: 111 zł / 150 ml

www.bjorkhair.com.pl


Materiał PRAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES