Pixi FortifEye Patches - ujędrniające hydrożelowe płatki pod oczy

Te luksusowe płatki pod oczy w formie hydrożelowej łatwo przylegają do skóry, dostarczając niezbędnych składników odżywczych delikatnej skórze wokół oczu. Hydrożelowe płatki FortifEye natychmiast ujędrniają oraz unoszą skórę, nasycając delikatne okolice oczu. To intensywna pielęgnacja skóry pod oczami.


Główne korzyści

- Błyskawiczne zmniejszają opuchliznę oczu
- Zapewniają maksymalne nawilżenie
- Ujędrniają skórę i zmniejsza drobne zmarszczki.


Kluczowe składniki

- Kolagen roślinny wzmacnia i wygładza
- Kofeina pobudza i poprawia krążenie
- Malina i złoto wzmacniają skórę


Stosowanie

Użyj dołączonej szpatułki, aby delikatnie podnieść i oddzielić każdy płatek. Umieść pod okiem najgrubszą częścią pod zewnętrznym kącikiem oka. Pozostaw na 10 min. Pozostałość serum delikatnie wklep w skórę, nie zmywaj. Schłodź płatki, aby jeszcze skuteczniej zadziałać na obrzęk.

Cena: 119 zł / 30 par - 60 płatków + szpatułka

Kosmetyki marki Pixi są dostępne w butikach Pixi, w sklepie internetowym pod adresem www.pixibeauty.co.uk oraz perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl



Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-05-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES