Pixi BeautifEye Patches - ożywiające spojrzenie płatki pod oczy

To rozświetlająca wersja klasycznych płatków pod oczy, która natychmiastowo ożywia spojrzenie i maksymalnie nawilża delikatne okolice oczu. Płatki hydrożelowe zawierają witaminę C, lukrecję i żeń-szeń by obudzić spojrzenie i zminimalizować zasinienia.


Główne korzyści

- Natychmiastowo rozświetla
- Zapewnia maksymalne nawilżenie
- Chłodzi i odświeża

Kluczowe składniki

- Rozświetlająca i energetyzująca witamina C
- Wyrównująca koloryt skóry lukrecja
- Rewitalizujący i przywracający równowagę żeń-szeń

Stosowanie

Dołączoną szpatułką delikatnie wyjmij płatek z opakowania. Nałóż na oczyszczoną i osuszoną skórę pod oczami umieszczając najszerszą część płatka pod zewnętrznym kącikiem oka. Pozostaw na 10 minut, płatek po użyciu wyrzuć. Następnie delikatnie rozprowadź serum po skórze. Nie zmywaj. Używaj codziennie lub wedle potrzeb. Dla jeszcze lepszego efektu niwelowania opuchlizny, włóż do lodówki przed użyciem.


Cena: 119 zł / 30 par - 60 płatków + szpatułka

Kosmetyki marki Pixi są dostępne w butikach Pixi, w sklepie internetowym pod adresem www.pixibeauty.co.uk oraz perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-05-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES