Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum NOWOŚĆ - przełomowa technologia antyglikacyjna dla skóry

<
Gallery image
>
Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 1
<
Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 1Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 2Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 3Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 4Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 5Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 6Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 7Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 8Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 9Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 10Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 11Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 12Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 13Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum 14
 
>
 
 

Cukier w słodyczach, owocach i innych produktach spożywczych może mieć wpływ na naszą skórę, powodując utratę elastyczności, która jest jedną z głównych przyczyn powstawania zmarszczek. Proces glikacji nie jest odwracalny, ale choć trochę można mu zapobiec nie tylko dzięki zdrowej diecie, lecz także dzięki przełomowemu serum z opatentowaną technologią Glycostop™. Działa ona jak tarcza, blokując aż w 68% skutku uboczne procesu glikacji. Najnowsze Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum zawiera nie tylko pionierską technologię Glycostop, ale także czysty koenzym Q10, który skutecznie wpływa na redukcję zmarszczek.


NOWOŚĆ!

Przełomowa technologia antyglikacyjna w Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum

Stres może powodować wysypki, zbyt mało snu może sprawiać, że nasza skóra będzie szara, a za dużo słońca ją poparzy. Ale czy wiesz, że cukier ma olbrzymi wpływ na naszą skórę i jej wygląd? Niestety jest to działanie bardzo szkodliwe, gdyż cukier jest ukryty niemal we wszystkim, co jemy i to nie tylko w ciastkach i czekoladkach, których nie umiemy sobie często odmówić.

W rzeczywistości zbyt dużo cukru osłabia kolagen i elastynę, co skutkuje utratą elastyczności skóry. Proces ten nazywa się glikacją. Jeśli chcemy cieszyć się słodką stroną życia to niestety trudno jej uniknąć. Dzięki ekspertom Nivea po raz pierwszy istnieje sposób na to, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom skóry wywołanym cukrem. Nowe Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum to prawdziwa innowacja z technologią Glycostop i koenzymem Q10 redukującym najgłębsze zmarszczki.


Czym jest glikacja?

Glikacja to naturalnie występująca reakcja chemiczna, proces, w którym cząsteczki cukru łączą się z białkami lub lipidami, co prowadzi do powstania tak zwanych końcowych produktów zaawansowanej glikacji (AGE). Owe AGE mogą mieć poważny wpływ na zdrowie i funkcjonalność skóry, przyspieszając jej starzenie się poprzez uszkodzenie kolagenu i elastyny. AGE gromadzą się w skórze wraz z wiekiem i są wzmacniane przez czynniki zewnętrzne np. promieniowanie ultrafioletowe.


Przełomowa technologia Glycostop™

Pionierskie serum o podwójnym działaniu Nivea Q10 zawiera Glycostop™ jako część innowacyjnej zaawansowanej formuły antyglikacyjnej. Po 10 latach badań i selekcji ponad 1700 składników aktywnych naukowcy firmy Beiersdorf zajmujący się skórą zidentyfikowali i zakwalifikowali aktywny składnik o działaniu przeciwglikacyjnym: Glycostop™. Znacząco ogranicza on reakcję glikacji poprzez neutralizację cząsteczek cukru, zanim zwiążą się one z białkami. Dlatego też technologia ta ma działanie zapobiegające powstawaniu zmarszczek, działając aż w 68% jak tarcza ochronna przed negatywnymi skutkami procesu glikacji.  


Podwójne działanie

Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum dzięki innowacyjnej formule z technologią antyglikacyjną działa dwutorowo: redukuje nawet najgłębsze zmarszczki - zawiera najwyższą w produktach Nivea koncentrację Czystego Koenzymu Q10 oraz zapobiega powstawaniu nowych - zawiera technologię antyglikacyjną z Glycostop™, który działa jak tarcza, chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem procesów glikacji aż w 68%*.
*in vitro


Najważniejsze cechy produktu:

• Widocznie redukuje głębokie zmarszczki już w 2 tygodnie
• Zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek
• Chroni skórę przed szkodliwym działaniem procesu glikacji
• Zawiera najwyższą w naszych produktach koncentrację Czystego Koenzymu Q10
• Stosowane razem z kremem na dzień ma 4x* silniejsze działanie
• Idealne jako baza pod makijaż
• Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie


Podwójnie Aktywne Serum jest 4 razy* silniejsze w połączeniu z przeciwzmarszczkowym kremem Nivea Q10 na dzień.

*serum stosowane w połączeniu z Kremem Przeciwzmarszczkowym na Dzień SPF 15 wykazuje silniejsze działanie w 4 parametrach:

- regeneracja skóry
- nawodnienie
- głębokie nawilżenie
- zawartość koenzymu Q10 w skórze
- w porównaniu ze stosowaniem tylko kremu na dzień SPF 15


Cena: Nivea Q10 Podwójnie Aktywne Serum: 64,99 zł / 30 ml


Materiał PRAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-07-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES