Nivea Cellular Luminous630® - skuteczna walka z przebarwieniami

<
Gallery image
>
Nivea Cellular Luminous630® - na przebarwienia 1
<
Nivea Cellular Luminous630® - na przebarwienia 1Nivea Cellular Luminous630® - na przebarwienia 2Nivea Cellular Luminous630® - na przebarwienia 3Nivea Cellular Luminous630® - na przebarwienia 4Nivea Cellular Luminous630® - na przebarwienia 5Nivea Cellular Luminous630® - na przebarwienia 6Nivea Cellular Luminous630® - na przebarwienia 7Nivea Cellular Luminous630® - na przebarwienia 8Nivea Cellular Luminous630® - na przebarwienia 9Nivea Cellular Luminous630® - na przebarwienia 10
 
>
 
 

Skuteczna walka z przebarwieniami, czyli nowa formuła kultowego serum Cellular Luminous630® oraz dwie nowości przeznaczone na przebarwienia potrądzikowe i do pielęgnacji anti-age. Po pomyślnym wprowadzeniu na rynek linii Cellular Luminous630® w 2020 roku, Intensywne Serum na przebarwienia szybko stało się numerem 1 na świecie. W tym roku Nivea wprowadza ulepszoną formułę i rozszerza swoją ofertę o dwa rodzaje serum: Serum na przebarwienia i zmarszczki oraz serum na przebarwienia po trądziku.


Co powoduje ciemne plamy?

Melanina jest pigmentem odpowiedzialnym za nadanie skórze koloru. Gdy skóra wytwarza więcej melaniny niż normalnie, pojawia się nadmierna pigmentacja – nadaje ona dotkniętym obszarom ciemniejszy wygląd niż skórze wokół. Są to tzw. przebarwienia.


Jak wyglądają?

Mogą przyjmować różne kształty i rozmiary. Czasami są to akurat mile widziane piegi lub niestety plamy barwnikowe pozapalne, ciemniejsze pozostałości po trądziku, symetryczne plamy oznaczające melazmę lub nieregularne plamy posłoneczne.
Najczęstszymi powodami ich powstawania są czynniki takie jak ekspozycja na słońce, starzenie się, zmiany hormonalne, trądzik lub zapalenia skóry.

"Z medycznego punktu widzenia do brunatnego przebarwienia mogą prowadzić różne drogi. Najbardziej typowe z nich powstają na skutek zaburzeń hormonalnych (melasma) lub w związku ze starzeniem się skóry i komórek barwnikowych (plamy słoneczne, starcze). Dużo rzadziej kojarzymy przebarwienia z trądzikiem i choć patomechanizm ich tworzenia jest nieco inny (przewlekły stan zapalny) to finalny efekt jest podobny – nadmierna produkcja i gromadzenie się melaniny." - podkreśla dr Magdalena Łuczkowska


Przełomowa innowacja

Opatentowany składnik Luminous630® to wynik 10 lat skrupulatnych badań naukowców Nivea. Zespół ekspertów sprawdził ponad 50 000 składników, aby znaleźć substancję skuteczną w leczeniu ciemnych plam. Luminous630® w autorskiej formulacji redukuje istniejące przebarwienia i zmniejsza ich powierzchnię, chroni przed powstawaniem nowych przebarwień, wyrównuje koloryt i rozświetla skórę. Kontynuując tę historię sukcesu, Nivea wprowadza do oferty ulepszoną formułę serum na przebarwienia i dwa nowe serum, które zapewnią dodatkowo efektywne rozwiązania dla konsumentów o indywidualnych potrzebach skóry – takich jak skóra dojrzała z plamami starczymi i skóra z plamami potrądzikowymi. W ten sposób kuracja przeciw plamom ulega ogromnej poprawie dzięki wybranym dodatkowym składnikom aktywnym.


Dlaczego są trzy różne rodzaje serum Luminous630®?

Plamy pigmentacyjne pojawiają się na skórze u ludzi o różnych typach cery i różnych potrzebach. Niektóre kobiety używają go w celu przeciwdziałania efektom starzenia, podczas gdy młodsze kobiety poza redukcją przebarwień mają na celu leczenie i matowienie skóry tłustej. Serum opracowane specjalnie z myślą o potrzebach skóry pozwala na najlepsze leczenie plam pigmentacyjnych, jednocześnie działając na inne potrzeby skóry. Wszystkie trzy serum Luminous630® zostały opracowane specjalnie z myślą o konsumentach o indywidualnych potrzebach i rutynach.

"Niezależnie od przyczyny tworzenia się przebarwień, punkt uchwytu walki z nimi jest podobny - blokowanie enzymu tyrozynazy, a przez to kumulowania się nadmiaru melaniny. Dlatego Luminous630® jest tak skuteczny w zwalczaniu przebarwień, niezależnie od mechanizmu ich powstawania." - wyjaśnia dr Magdalena Łuczkowska


Nowości w linii Cellular Luminous630® przeciw przebarwieniom

Cellular Luminous630® zaawansowane serum na przebarwienia

• Zawiera lekką formułę z opatentowanym składnikiem Luminous630®
• Redukuje wszystkie typy przebarwień w 2 tygodnie i zapobiega ich powstawaniu
• Wyrównuje koloryt i rozświetla cerę
• Wzbogacony o 2x więcej Kwasu Hialuronowego
• Jest delikatny dla skóry i odpowiedni dla każdego typu cery, także wrażliwej
• Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie

Cena: 99,90 zł / 30 ml


Cellular Luminous630® serum na przebarwienia po trądziku

• Zawiera lekką formułę z opatentowanym składnikiem Luminous630®
• Redukuje przebarwienia powstałe w wyniku trądziku - pierwsze rezultaty widoczne już po 2 tygodniach
• Wygładza skórę, nadając jej jednolitą strukturę
• Reguluje wydzielanie sebum i matuje skórę
• Ujednolica, wygładza i rozświetla cerę
• Z kwasem salicylowym, kwasem hialuronowym i ekstraktem z zielonej herbaty
• Jest delikatny dla skóry, rekomendowany dla skóry tłustej i mieszanej
• Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

Cena: 99,90 zł / 30 ml


Cellular Luminous630® serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki

• Zawiera formułę z opatentowanym składnikiem Luminous630®
• Redukuje przebarwienia nagromadzone w ciągu 10 lat - pierwsze widoczne rezultaty już po 2 tygodniach
• Ujędrnia skórę i wypełnia głębokie zmarszczki
• Wzbogacony o Kwas Hialuronowy i Booster Kolagenu - naturalny ekstrakt z soi
• Jest delikatny dla skóry i odpowiedni dla każdego typu cery, także wrażliwej
• Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie

Cena: 99,90 zł / 30 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-11-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES