Tami MyCare - bawełniane chusteczki kosmetyczne do pielęgnacji twarzy

<
Gallery image
>
Tami MyCare - bawełniane chusteczki 1
<
Tami MyCare - bawełniane chusteczki 1Tami MyCare - bawełniane chusteczki 2
 
>
 
 

Bawełniane chusteczki kosmetyczne Tami MyCare to przełomowe rozwiązanie w dziedzinie artykułów do pielęgnacji twarzy. Codzienny demakijaż jeszcze nigdy wcześniej nie był tak przyjemny. Wykonane ze 100% bawełny chusteczki są bardzo delikatne, miękkie, a zarazem wytrzymałe. Dzięki temu zapewniają skuteczne oczyszczanie skóry, nie powodując podrażnień.


Suche chusteczki bawełniane, wyprodukowane tylko z naturalnych surowców, mają wszechstronne zastosowanie. To obowiązkowy produkt w łazience każdej nowoczesnej kobiety. EcoWipes we współpracy z kosmetyczkami opracowało bawełniane chusteczki kosmetyczne Tami MyCare. Znajdują one zastosowanie zarówno w profesjonalnej pielęgnacji twarzy, jak i w codziennych domowych zabiegach pielęgnacyjnych. Chusteczki są naturalne i delikatne, dlatego są szczególnie polecane osobom ze skórą skłonną do podrażnień i alergii.


Ten naturalny, wyprodukowany ze 100% czystej bawełny produkt można używać na wiele sposobów:

- na sucho: do osuszania skóry twarzy
- na mokro z samą wodą: do usuwania maseczki, peelingu
- na mokro: do kojących kompresów
- z ulubionym kosmetykiem: do demakijażu, tonizowania, oczyszczania skóry twarzy

Zgodnie z filozofią EcoWipes chusteczki są przyjazne środowisku. Wyprodukowane ze 100% czystej bawełny są całkowicie biodegradowalne, a opakowanie wyprodukowano z tektury pochodzącej z odpowiedzialnych źródeł, co potwierdza uzyskany certyfikat FSC. Ekologiczne, poręczne pudełko z zamknięciem chroni chusteczki przed kurzem i zanieczyszczeniami, gwarantując ich czystość i gotowość do użycia.

Zaprojektowane z myślą o skutecznej i bezkompromisowej pielęgnacji twarzy bawełniane chusteczki kosmetyczne Tami MyCare są odpowiednio grube i chłonne. W przeciwieństwie do standardowych chusteczek higienicznych, czy ręczników papierowych nie rwą się i nawet intensywne ich użytkowanie nie powoduje strzępienia się materiału. Chusteczki nie pozostawiają włókien na skórze, co dodatkowo wpływa na komfort ich użytkowania, a duże wymiary pojedynczej chusteczki zapewniają mniejsze ich zużycie.


Cena: 4,49 PLN / 30 sztuk (dostępne w drogeriach Rossmann)Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 12-04-2015

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES