Remé - kolagenowa formuła wspierająca nasze piękno od wewnątrz

<
Gallery image
>
Remé - kolagenowa formuła piękna 1
<
Remé - kolagenowa formuła piękna 1Remé - kolagenowa formuła piękna 2Remé - kolagenowa formuła piękna 3Remé - kolagenowa formuła piękna 4Remé - kolagenowa formuła piękna 5Remé - kolagenowa formuła piękna 6Remé - kolagenowa formuła piękna 7Remé - kolagenowa formuła piękna 8Remé - kolagenowa formuła piękna 9Remé - kolagenowa formuła piękna 10Remé - kolagenowa formuła piękna 11Remé - kolagenowa formuła piękna 12Remé - kolagenowa formuła piękna 13Remé - kolagenowa formuła piękna 14Remé - kolagenowa formuła piękna 15Remé - kolagenowa formuła piękna 16Remé - kolagenowa formuła piękna 17Remé - kolagenowa formuła piękna 18
 
>
 
 

Chcesz długo cieszyć się młodą i piękną skórą? Działaj wielotorowo! Odpowiednia pielęgnacja, higieniczny tryb życia i odpowiednio dobrany suplement diety to jedyna droga do celu. Remé to innowacyjna formuła wspierająca nasze piękno od wewnątrz. Składniki aktywne Remé pozytywnie wpływają na wygląd i kondycję skóry, włosów i paznokci.


Suplementy wspierające urodę? Tak, ale wybierz je mądrze!

Potrzebujesz drogowskazu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, przy wyborze suplementów.

Upływ czasu jest nieunikniony, a zamiany zachodzące w naszej skórze można zobaczyć "gołym okiem". Dla kobiet to szczególnie trudne. Bo choć lata mijają, to wewnętrznie wciąż czujemy się młode.

I tak też pragniemy wyglądać! Obecnie obserwujemy też zmieniający się wzorzec piękna i podejścia do procesu starzenia. Nową filozofią staje się tzw. smart aging - współczesne kobiety preferują coraz mniej inwazyjne sposoby zachowania młodego wyglądu. Pragną wyglądać dobrze, ale nie sztucznie. Specjaliści są zgodni, że tylko holistyczne podejście pozwoli nam uzyskać oczekiwane rezultaty. I choć o pielęgnacji naszej skóry wiemy zazwyczaj dużo, to przy wyborze suplementu mamy już problem.


Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Składniki o potwierdzonej skuteczności

Suplementy mają przede wszystkim stanowić wsparcie dla naszego organizmu, uzupełniać ewentualne niedobory witamin, minerałów i makro oraz mikroelementów . Dlatego tak ważne jest, by składniki w nich wykorzystane miały działanie potwierdzone w badaniach. Suplementy różnią się między sobą zawartością poszczególnych składników, proporcjami czy ich przyswajalnością. Np. w Kolagenowej formule piękna Remé wykorzystano Verisol® – bioaktywne peptydy kolagenowe, które mają opatentowany profil peptydowy, zoptymalizowany do wspierania piękna od wewnątrz. 2500 mg to potwierdzona badaniami efektywna porcja bioaktywnych peptydów kolagenowych. Już po czterech tygodniach regularnego przyjmowania peptydów kolagenowych Verisol® (2,5 g na dobę) można zauważyć efekty stosowania. Są to: poprawa elastyczności skóry , mniejsza widoczność zmarszczek, mniej cellulitu, mocniejsze paznokcie oraz grubsze włosy.

Forma podania i smak, czyli apetyt na piękno

Nie lubisz łykać tabletek? Mało prawdopodobne, że będziesz regularnie przyjmować suplement. A to podstawa, by zobaczyć efekty. Formuła Remé to wygodna do stosowania forma proszku w trzech smakach do wyboru: truskawka z opuncją figową, pomarańcza z marakują lub neutralny. Dzięki tej formie możesz przyjąć odpowiednią porcję kolagenu za jednym razem!  Na rynku dostępne są również gotowe formy płynne, natomiast te zazwyczaj zawierają konserwanty.

Regularność - krok po kroku do celu

To klucz do sukcesu. Jednorazowe wyjście na siłownię nie sprawi, że stracisz nadprogramowe kilogramy. Podobnie jest z suplementacją. Tylko konsekwencja w ich przyjmowaniu może odpowiednio wesprzeć Twój organizm od wewnątrz. Jeśli będziesz pomijać dawki, to nawet najlepsze składniki nie będą miały szansy zadziałać.

Tylko sprawdzone źródła

Rynek suplementów jest bardzo nasycony. Tego typu preparaty możemy kupić w internecie, supermarkecie czy stacji benzynowej. Jednak nie ryzykuj! Zawsze najlepszym miejscem zakupu jest apteka. Tam masz szanse na uzyskanie merytorycznego wsparcia farmaceuty i możesz mieć pewność, że produkt był prawidłowo przechowywany.


Kolagenowa formuła piękna Remé to kompozycja bioaktywnych peptydów kolagenowych Verisol® oraz witamin i minerałów, które wspierają zdrowie skóry, włosów i paznokci.

Aktywne składniki Remé:

2500 mg kolagenu Verisol® - potwierdzona badaniami efektywna porcja.
Witamina A, witaminy z grupy B (ryboflawina, niacyna, biotyna), cynk i jod pomagają zachować zdrową skórę, a miedź pomaga w utrzymaniu jej prawidłowej pigmentacji.
Witamina C - pomaga w produkcji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.
Witamina C, cynk, miedź, selen i mangan pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, który przyspiesza starzenie się skóry.
Biotyna, cynk i selen pomagają zachować zdrowe włosy, a miedź pomaga w utrzymaniu ich prawidłowej pigmentacji.
Cynk i selen pomagają zachować zdrowe paznokcie.

Preparat nie zawiera laktozy, jest bezglutenowy oraz bez dodatku cukrów (zawiera naturalnie występujące cukry). Formuła Remé to wygodna do stosowania forma proszku w trzech smakach do wyboru. Dzięki tej formie możesz przyjąć odpowiednią porcję kolagenu za jednym razem, bez konieczności łykania wielu kapsułek. Peptydy kolagenowe w formie proszku cechuje również wysoka przyswajalność. Na rynku dostępne są również gotowe formy płynne, natomiast te zazwyczaj zawierają konserwanty.

Remé dostępne jest w trzech wersjach smakowych:
- truskawka + opuncja figowa
- pomarańcza + marakuja
- neutralny


Korzyści stosowania preparatów zawierających Verisol®:

Verisol® to specjalna kompozycja peptydów kolagenowych.Podawany doustnie Verisol® pielęgnuje skórę, włosy i paznokcie od wewnątrz. Skuteczność produktu Verisol® wykazano w licznych badaniach klinicznych.

Poprawa elastyczności skóry

Randomizowane, podwójnie zaślepione, kontrolowane placebo badanie z udziałem 69 kobiet w wieku od 35 do 55 lat wykazało, że doustne przyjmowanie Verisol® w ilości 2,5 g/dobę przez okres 8 tygodni prowadzi do znacznej poprawy elastyczności skóry w porównaniu z grupą kontrolną, a efekty były zauważalne już po 4 tygodniach suplementacji. Tendencja ta utrzymywała się  przez cały okres suplementacji Verisol® oraz 4 tygodnie po jej zakończeniu, przy czym pozytywny wpływ kuracji Verisol® na elastyczność skóry był bardziej wyraźny u kobiet w wieku powyżej 50 lat.

Redukcja widoczności zmarszczek

Badanie kontrolowane placebo z udziałem ponad 100 kobiet w wieku od 45 do 65 lat pokazuje, że doustne podawanie produktu Verisol® (2,5 g/dobę) znacznie redukuje objętość zmarszczek wokół oczu, a tym samym zmniejsza ich widoczność, z pierwszymi rezultatami widocznymi po 4 tyg., a bardziej wyraźnymi po 8 tyg. suplementacji (średnio o 20% w porównaniu do grupy kontrolnej).

Poprawa profilu powierzchni skóry (falistość) i redukcja widoczności cellulitu

Randomizowane badanie z podwójnie ślepą próbą, kontrolowane placebo, z udziałem 105 kobiet (z których 97 ukończyło program) w wieku od 24 do 50 lat, wykazało, że codzienna suplementacja 2,5 g Verisol® znacznie zmniejszyła widoczność cellulitu na udach po 3 miesiącach u kobiet z BMI wynoszącym <25. W porównaniu z grupą przyjmującą placebo, Verisol® zmniejszył również falistość skóry na udach, a efekt ten był statystycznie istotny po 6 miesiącach suplementacji.

Mocne paznokcie

Dla kobiet zadbane dłonie są nieodłączną częścią atrakcyjnego wyglądu. Jednak wiele z nas ma problem ze słabymi i rozdwajającymi się paznokciami. Bioaktywne peptydy kolagenowe Verisol® mogą pomóc w poprawie wyglądu paznokci i zwiększyć ich wytrzymałość. Badanie z udziałem 24 kobiet wykazało zmniejszenie częstotliwości występowania pęknięć i odprysków na paznokciach, osiągając spadek o 42% po 6 miesiącach suplementacji Verisol® (2,5 g/dobę). Zdecydowana większość uczestników, 80%, zauważyła poprawę wyglądu swoich paznokci i była zadowolona ze skuteczności schematu Verisol®. Ponadto 75% postrzegało swoje paznokcie jako mocniejsze.

Piękne włosy

W randomizowanym, kontrolowanym placebo badaniu oceniano wpływ produktu Verisol® na grubość włosów. Badanie przeprowadzono u 44 kobiet w wieku od 39 do 75 lat, które suplementowały 2,5 g Verisol® na dobę lub placebo przez 16 tygodni. Stosowanie Verisol® doprowadziło do statystycznie istotnego wzrostu grubości włosów, podczas gdy niewielki spadek zaobserwowano w grupie placebo, potwierdzając korzyści ze stosowania Verisol® w celu poprawy struktury włosów.


Remé kolagenowa formuła piękna
• Neutralna (30 porcji)
• Pomarańcza-Marakuja (30 porcji)
• Truskawka-Opuncja figowa (30 porcji)

Cena: ok. 80 zł / 150 g

Dostępne w aptekach stacjonarnych i internetowych.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-01-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES