"Daleko od zmarszczek, Blisko słońca" - prezentacja nowości Nivea

<
Gallery image
>
Prezentacja nowości Nivea 1
<
Prezentacja nowości Nivea 1Prezentacja nowości Nivea 2Prezentacja nowości Nivea 3Prezentacja nowości Nivea 4Prezentacja nowości Nivea 5Prezentacja nowości Nivea 6Prezentacja nowości Nivea 7Prezentacja nowości Nivea 8Prezentacja nowości Nivea 9Prezentacja nowości Nivea 10Prezentacja nowości Nivea 11Prezentacja nowości Nivea 12Prezentacja nowości Nivea 13Prezentacja nowości Nivea 14Prezentacja nowości Nivea 15Prezentacja nowości Nivea 16Prezentacja nowości Nivea 17Prezentacja nowości Nivea 18Prezentacja nowości Nivea 19Prezentacja nowości Nivea 20Prezentacja nowości Nivea 21Prezentacja nowości Nivea 22Prezentacja nowości Nivea 23Prezentacja nowości Nivea 24Prezentacja nowości Nivea 25Prezentacja nowości Nivea 26Prezentacja nowości Nivea 27Prezentacja nowości Nivea 28
 
>
 
 

20 czerwca 2023 roku w "Butelkowni" w Centrum Praskim Koneser w Warszawie zostały zaprezentowane najnowsze produkty marki Nivea na specjalnym spotkaniu dla dziennikarzy i influencerów pod hasłem przewodnim "Daleko od zmarszczek, Blisko słońca". Goście mieli okazję lepiej poznać Nivea Q10 Serum Precyzyjny Wypełniacz Zmarszczek i krem Nivea Sun Spot Control Luminous630® SPF50+, a także całą gamę produktów Nivea Sun z SPF, do twarzy. Licznie przybyli goście otrzymali od ekspertów praktyczną dawkę informacji na temat produktów Nivea, a następnie mogli je sprawdzić na własnej skórze - i to dosłownie.


"Butelkownia" w Centrum Praskim Koneser w Warszawie zmieniła się nie do poznania. Wydarzenie rozpoczęło się od dwóch wystąpień z udziałem ekspertów, poprowadzonych przez znaną dziennikarkę Kamilę Kalińczak. W pierwszej części seria produktów Q10 została zaprezentowana przez Izabelę Trelę - Senior Brand Manager Nivea Face Care oraz gościa specjalnego wydarzenia dr Julię Weise - ekspertkę ds. Badań i Rozwoju produktów Nivea, w tym całej gamy Q10. Podczas prezentacji przedstawicielki marki podkreśliły przede wszystkim ogromną innowacyjność Q10 Serum Precyzyjnego Wypełniacza Zmarszczek. Produkt bowiem ma nie tylko długofalowe działanie przeciwstarzeniowe, ale także już po 5 minutach od aplikacji widocznie redukuje zmarszczki i je wygładza.

Drugie wystąpienie miało formę panelu dyskusyjnego, w którym brały udział Monika Oleszak - Junior Brand Manager Nivea Sun oraz lekarz dermatolog-wenerolog Monika Wasilewska. W tej części wydarzenia uczestnicy bliżej poznali cały szereg produktów do twarzy, z SPF Nivea, a także dostali wiele praktycznych podpowiedzi dotyczących ich stosowania.

Po zakończeniu części oficjalnej, goście mogli samodzielnie przetestować kosmetyki w trzech tematycznych strefach i dowiedzieć się jeszcze więcej o ich właściwościach. Przestrzeń dedykowana Q10 Serum Precyzyjnemu Wypełniaczowi Zmarszczek niemal w całości została wykonana z luster, tworząc idealne otoczenie do zdjęć. Z kolei w sąsiedniej strefie make up produkt ten można było przetestować na własnej skórze - samodzielnie lub po konsultacji z wizażystką Nivea - Katarzyną Żurawską. Specjalistka tłumaczyła, że serum można nałożyć nie tylko pod, ale także na makijaż i osiągnąć efekt gładkiej, rozświetlonej skóry.

Ostatnia ze stref - Nivea Sun - przyciągała gości interaktywną ścianą z Sun Facts, czyli skondensowaną wiedzą na temat stosowania filtrów UV w postaci świetlnych infografik. Można było przetestować tam również całą linię produktów z SPF do twarzy z serii Nivea Sun i sprawdzić ich skuteczność w specjalnych lusterkach z kamerą UV.

"Bardzo się cieszę, że mieliśmy dziś okazje zaprezentować nasze nowości i po raz kolejny przekonaliśmy się jak ciepło są przyjmowane. Q10 Serum Precyzyjny Wypełniacz Zmarszczek idealnie wpisuje się w potrzeby nowoczesnych kobiet oczekujących skuteczności działania i szybkich rezultatów. Wyjątkowość produktu polega na połączeniu natychmiastowego działania w postaci zmniejszenia widoczności zmarszczek już w 5 minut z ich długofalową redukcją." - mówi Izabela Trela, senior brand manager Nivea Face Care.


Zdjęcia: serwis prasowy NiveaAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-06-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES