CeraVe - nawilżające serum z kwasem hialuronowym

<
Gallery image
>
CeraVe - nawilżające serum z kwasem hialuronowym 1
<
CeraVe - nawilżające serum z kwasem hialuronowym 1CeraVe - nawilżające serum z kwasem hialuronowym 2CeraVe - nawilżające serum z kwasem hialuronowym 3CeraVe - nawilżające serum z kwasem hialuronowym 4CeraVe - nawilżające serum z kwasem hialuronowym 5CeraVe - nawilżające serum z kwasem hialuronowym 6
 
>
 
 

Nowe serum przeznaczone jest dla każdego typu skóry: nawilża do 24 godzin i chroni przed przesuszaniem się naskórka. Do tego odbudowuje i wzmacnia barierę ochronną skóry. To kompres, którego potrzebuje skóra.


Nie ma dnia, żeby nasza twarz nie była narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, wiatr, deszcz, śnieg, zmieniające się temperatury i wilgotność powietrza czy zanieczyszczenia. Wszystkie te elementy mogą wpływać niszcząco na nieosłoniętą skórę i znacznie przyspieszać jej starzenie, dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Żelazny jej zestaw to składniki nawilżające oraz wzmacniające naturalną barierę ochronną skóry.


Nowość dla kochających nawilżoną skórę

Świadomość tych potrzeb była inspiracją dla ekspertów marki CeraVe. Tak powstał produkt, co do którego nie ma wątpliwości, że będzie dermokosmetycznym hitem! Nowe Serum z Kwasem Hialuronowym nawilża i wzmacnia barierę ochronną każdego typu skóry, zwłaszcza suchej i normalnej - aż 96% osób potwierdza, że skóra jest nawilżona.


Idealne w trendzie Moisture sandwich

Najnowsze Serum marki – wraz z innymi nawilżającymi produktami CeraVe – idealnie sprawdzi się w nowym podejściu do skincare: moisture sandwich. Jest to warstwowa pielęgnacja, która maksymalizuje nawilżenie skóry, tak istotne w okresie jesienno-zimowym, kiedy łatwo o przesuszenie naskórka.  


Kwas hialuronowy, król nawadniania

Nawilżające Serum z Kwasem Hialuronowym od CeraVe ma prosty, mocny skład. Przede wszystkim zawiera kwas hialuronowy, który pomaga wiązać wilgoć w naskórku i zabezpiecza go przed wysychaniem. Zapewnia skórze uczucie świeżości i ukojenia. Do tego – co ważne dla skóry wrażliwej – jest składnikiem bezpiecznym, bo naturalnie występującym w tkankach.


Wzmacniające ceramidy, witamina B5 i technologia MVE

Pielęgnacja to nie wszystko. Najnowsze serum w rodzinie CeraVe ma też właściwości odbudowujące – zawiera bowiem 3 kluczowe ceramidy (1, 3, 6 – II), identyczne jak te, które produkuje nasz organizm. Jak są ważne widać, gdy ich brakuje: skóra wygląda starzej i jest podatna na podrażnienia. Regularne dostarczanie ceramidów wzmacnia naturalne funkcje naskórka, jego barierę ochronną i poprawia elastyczność skóry. Dodatkowo serum ma w składzie witaminę B5, powszechnie znaną jako pantenol, która nawilża i zmiękcza naskórek, łagodzi podrażnienia, przyspiesza gojenie zmian. Co ważne, nawilżające składniki serum są uwalniane stopniowo, nawet do 24 godzin. Jest to możliwe dzięki nowatorskiej technologii MVE (Multivesicular Emulsion). CeraVe jest jedyną marką na rynku kosmetycznym, która nią dysponuje.


Skóra będzie Ci wdzięczna

Nowe Nawilżające Serum z Kwasem Hialuronowym od CeraVe zawiera tylko niezbędne składniki. Jest wolne od drażniących substancji zapachowych i takich, które mogłyby działać komedogennie (nie zatyka porów). Ma delikatną formułę i szybko się wchłania. Jest poręcznie opakowane, dozowane za pomocą wygodnej i higienicznej pompki. Jak wszystkie dermokosmetyki z portfolio marki jest odpowiednie dla skóry wymagającej i wrażliwej.

Cena: 95 zł / 30 ml


O CeraVe

CeraVe to marka stworzona z dermatologami, która oferuje szeroką gamę dermokosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Ich skuteczność opiera się na wykorzystaniu technologii MVE, ale przede wszystkim na zastosowaniu ceramidów 1,3,6-II, które pomagają odbudować naturalną barierę ochronną skóry. Wszystkie produkty marki są dostępne w wybranych aptekach.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-11-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES