Braun Face - zestaw do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy

<
Gallery image
>
Braun Face 1
<
Braun Face 1Braun Face 2Braun Face 3Braun Face 4Braun Face 5Braun Face 6Braun Face 7Braun Face 8Braun Face 9Braun Face 10Braun Face 11
 
>
 
 

Zestaw do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face to pierwsze tego rodzaju urządzenie na świecie. Niezależnie, czy zdecydujemy się na dzień bez makijażu, czy będziemy chciały wypróbować urodowe trendy sezonu, z Braun Face nasza skóra będzie stanowiła czystą i promienną podstawę dla dalszej pielęgnacji lub make-up’u. Rewolucyjne urządzenie od marki Braun – lidera w kategorii depilacji, zapewni efekt gładkiej, świeżej i nieskazitelnej cery za pomocą tylko jednego przycisku.


Nieskazitelna naga skóra to ideał

Wszystkie kobiety dążą do zachowania młodzieńczej i lśniącej skóry twarzy, szczególnie, że piękna, naga skóra pozwala każdej z nas czuć się pewnie i bez kompleksów. Prosty w użyciu, innowacyjny i gwarantujący rezultaty zestaw do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy  Braun Face pomaga kobietom uwolnić się od niedoskonałości i przygotować bazę, która będzie podstawą do wypróbowania najnowszych trendów urodowych, także tych związanych z naturalnym makijażem 'au natural'. 


Bez zamieszania, bez kłopotów, tylko nieskazitelny blask

"Nieważne czy będziesz na czerwonym dywanie czy chcesz zrobić sobie dzień bez makijażu. Ważne jest to, że możesz liczyć na piękną, oczyszczoną cerę, która po prostu zastąpi podkład. Dzięki Braun Face, kobiety mogą dokonać wolnego wyboru dotyczącego rezygnacji lub nałożenia makijażu." – Mówi Jessica Alba, ambasadorka marki Braun.


Włącz nieskazitelny blask Twojej skóry

Nieskazitelny blask to nie tylko największy trend 2014 roku, ale coś, co sprawia, że każda kobieta może czuć się wspaniale. Z pomocą zestawu do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face, kobiety uwolnią się od wszelkich niedoskonałości, pokazując światu piękną skórę, którą osiągnęły bez żadnego wysiłku. Braun Face to pierwsze na świecie urządzenie 2 w 1 łączące depilację i oczyszczanie twarzy, które pozwala kobietom wziąć piękno w swoje ręce i osiągnąć zdrowo wyglądającą cerę.


Zacznij od delikatnego i precyzyjnego usunięcia włosków z twarzy z Braun Face

Smukły, przypominający maskarę do rzęs zestaw do delikatnej depilacji  i oczyszczania twarzy Braun Face dyskretnie i efektywnie usuwa niechciane włoski z twarzy:

- Precyzyjnie i delikatnie usunie włoski z takich obszarów jak okolice podbródka, górnej wargi, czoła oraz brwi.
- Dzięki 10 mikrootworom Braun Face wyłapuje nawet najcieńsze włoski (0,02 mm) z doskonałą precyzją.
- 200 obrotów na sekundę zapewnia skórę wolną od włosków aż do 4 tygodni.
- Głowica depilująca może obracać się w dwóch kierunkach, aby wygodnie usunąć niechciane włoski z każdej strony twarzy. 
- Technologia Wet&Dry – urządzenie do użycia na sucho, w kąpieli lub pod prysznicem.


Zmień Braun Face w szczoteczkę do oczyszczania twarzy

Kiedy urządzenie zmienia się w soniczną szczoteczkę do twarzy wystarczy parę okrężnych ruchów, aby dokładnie oczyścić pory i uzyskać efekt podobny do tego z salonu kosmetycznego:

- W czasie 1 minuty zaprojektowana przez ekspertów szczoteczka za pomocą mikrodrgań usuwa makijaż i zanieczyszczenia głęboko oczyszczając pory twarzy. Rezultat oczyszczania jest 6 razy lepszy niż przy oczyszczaniu ręcznym.
- Szczoteczka delikatnie złuszcza naskórek, aby przywrócić skórze jej naturalny blask.
- Szczoteczkę można używać w kąpieli lub pod prysznicem z wykorzystaniem ulubionego żelu do mycia twarzy .
- Użycie szczoteczki pozwala skórze na lepszą absorbcję kosmetyków.
- Wkład do szczoteczki powinien zostać wymieniony co 3 miesiące.


Super szykowny gadżet

Zestaw do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face to z pewnością elegancki i szykowny gadżet, który wyglądem przypomina maskarę do rzęs. Idealny, aby zabrać go na wakacje czy do pracy. Nieskazitelna, miękka skóra zaczyna się z Braun Face.


Cena: 379 PLN (zestaw)Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 30-11-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES