Braun Silk-épil 5 Wet&Dry - bezprzewodowy depilator z nasadką dla początkujących

<
Gallery image
>
Braun Silk-épil 5 Wet&Dry 1
<
Braun Silk-épil 5 Wet&Dry 1Braun Silk-épil 5 Wet&Dry 2Braun Silk-épil 5 Wet&Dry 3
 
>
 
 

Skóra młodej kobiety zasługuje na wszystko to, co najlepsze. Jednak przy tak wielu produktach i metodach wybór odpowiedniego sposobu usuwania włosów może okazać się trudny. Jako pierwsza na świecie, marka Braun podjęła się misji pomagania młodym kobietom w stawianiu pierwszych kroków w depilacji. Pierwsza depilacja dla młodych kobiet nie musi być trudna. Wystarcz wybrać nowy depilator Braun Silk-épil 5 Wet&Dry wyposażony w dodatkową nasadkę dla początkujących. Specjalna nasadka goli i depiluje w jednym, delikatnym pociągnięciu i pomaga przyzwyczaić się do depilacji.


Depilator z Braun Silk-épil 5 Wet&Dry z nasadką dla początkujących

Depilacja z Braun Silk-épil 5 Wet&Dry to idealne rozwiązanie dla początkujących. W zestawie młode dziewczyny znajdą: depilator wyposażony w 28 pęset, które usuwają włoski rozmiaru ziarnka piasku (0,5 mm), 2 specjalne nasadki: dla początkujących, do kontaktu ze skórą a także nasadkę ochronną, pędzelek do czyszczenia, kabel do ładowania i instrukcję.

Nasadka dla początkujących dedykowana jest usuwaniu włosków z nóg, na mokro, z użyciem pianki lub żelu.

Depilator Braun Silk-épil 5 Wet&Dry działa zarówno na sucho i w wodzie. Dzięki rączce antypoślizgowej kontrola zabiegu jest prosta, nawet po zmoczeniu. Co ważne wyjątkowy system do masażu o wysokiej częstotliwości stymuluje skórę podnosząc komfort zabiegu. Depilator posiada 2 ustawienia szybkości depilacji.


Jak zacząć przygodę z depilatorem wyposażonym w nasadkę dla początkujących? Poznaj 2 proste kroki:

Przez pierwsze 4 tygodnie używaj depilatora Braun Silk-épil 5 Wet&Dry tylko z nasadką dla początkujących. Zintegrowane pęsety usuwają aż 60% włosków wraz
z cebulkami, a ostrza golące dokładnie pozbywają się reszty niesfornych włosków. Już za pierwszym pociągnięciem skóra jest świeża i gładka. 

Po 4 tygodniach czas na zmianę nasadki na nasadkę do kontaktu ze skórą. Aby depilacja była jeszcze bardziej delikatna, wypróbuj depilacji w wannie lub pod prysznicem.


Rezultaty

Depilacja depilatorem sprawia, że  młode kobiety mogą cieszyć się  gładkością i wygodą aż do 4 tygodni. Cały zabieg można przeprowadzić w zaciszu domowej łazienki
i dopasować go do codziennego rytm dnia młodej dziewczyny.

#pierwszadepilacja


Cena: 279 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES