Clin - jak odświeżyć mieszkanie w kwadrans?

<
Gallery image
>
Clin - jak odświeżyć mieszkanie w kwadrans? 1
<
Clin - jak odświeżyć mieszkanie w kwadrans? 1Clin - jak odświeżyć mieszkanie w kwadrans? 2Clin - jak odświeżyć mieszkanie w kwadrans? 3
 
>
 
 

Chciałabyś, żeby Twoje mieszkanie lśniło czystością? W takim razie postaw na Clin, który od lat jest niekwestionowanym ekspertem od czystych okien, zapewniając połysk bez smug na dłużej. A czy wiedziałaś, że równie doskonale radzi sobie z różnymi problematycznymi powierzchniami w całym domu? Sprawdź sama i przekonaj się, że w kwadrans to możliwe. Nastaw stoper i do dzieła!


5 tipów, 15 minut, efekt 10/10

Dzienne światło ma istotny wpływ na nasze samopoczucie, dodając nam energii i chęci do działania. Wiosną i latem dni stają się dłuższe, coraz więcej słońca i światła wpada do wnętrza mieszkania. Trzeba jednak pamiętać, że odbijające się od powierzchni promienie mogą sprawić, że wszelkie niedoskonałości, takie jak zacieki, smugi czy odciski palców, będą bardziej widoczne. Dlatego warto mieć pod ręką środek, który w kilka chwil sprawi, że wnętrze będzie wyglądało jak… świeżo po sprzątaniu.

Clin Lemon to produkt o bardzo wszechstronnym działaniu. Dzięki specjalnemu bio-alkoholowi, składnikowi pochodzenia naturalnego, ma delikatniejszy zapach. Dwufunkcyjny dyfuzor typu "piana&spray" pozwala zaś rozpylić produkt punktowo w formie aktywnej piany lub tradycyjnie jako równomierną mgiełkę na całej powierzchni w zależności od tego, co będziesz chciała wyczyścić. A w 15 minut przekonasz się także, że jest to środek, którym możesz:

1. Przetrzeć wszystkie lustra w całym mieszkaniu i pozbyć się nieestetycznych odcisków palców.
2. Pożegnać smugi z wody widoczne na armaturze kuchennej i łazienkowej.
3. Odświeżyć fronty szafek - tych na wysoki połysk, które codziennie dotykasz, zostawiając na nich ślady palców.
4. Wyczyścić kafelki w łazience lub kuchni "ozdobione" przez krople czy rozpryski wody.
5. Sprawić, by płyta indukcyjna wyglądała jak drugie lustro, a nie przegląd Twoich ostatnich kuchennych rewolucji.

Z Clin Lemon w kwadrans odświeżysz mieszkanie. Warto mieć go zawsze pod ręką i  w razie potrzeby użyć na problematycznych, a przy tym często od razu widocznych powierzchniach. Szczególnie, gdy na porządki masz dosłownie 15 minut!

Co z zaparowanym lustrem w łazience? Unosząca się w powietrzu para wodna z czasem osiada i tworzy brzydkie smugi na lustrach i innych powierzchniach szklanych. Clin Antypara przeciwdziała kondensacji pary wodnej, a przy tym sam szybko odparowuje, pozostawiając powierzchnię lśniącą i czystą na dłużej.


Materiał PRAutor: Redakcja
Data publikacji: 24-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES