Nesacfé Dolce Gusto Oblo - nowy ekspres do kawy

<
Gallery image
>
Nesacfé Dolce Gusto Oblo - nowy ekspres do kawy 1
<
Nesacfé Dolce Gusto Oblo - nowy ekspres do kawy 1Nesacfé Dolce Gusto Oblo - nowy ekspres do kawy 2
 
>
 
 

Zaprojektowany z myślą o miłośnikach doskonałej kawy i miejskiego stylu życia. Nowy ekspres Nesacfé Dolce Gusto Oblo zachwyca nowatorskim kształtem, elegancją, kolorystyką i prostotą obsługi. Wkomponuje się w charakter każdego wnętrza i przygotuje perfekcyjną kawę! Nesacfé Dolce Gusto Oblo wyróżnia minimalistyczny styl i zwracający uwagę, oryginalny kształt. To ekspres dla wielbicieli nowoczesnego wzornictwa. Cztery kolory obudowy pozwalają dopasować go do charakteru każdego wnętrza. Wybierz swój ulubiony: tradycyjny czarny, klasyczny biały, przyciągający wzrok czerwony i piękny pomarańczowy dla odważnych.


Nesacfé Dolce Gusto Oblo to ekspres profesjonalny jak barista - przygotuje perfekcyjną kawę w prosty i szybki sposób. W jego wnętrzu ukryty jest mechanizm, który parzy kawę pod ciśnieniem nawet do 15 barów, wydobywając z niej idealny smak i niepowtarzalny aromat. Ponadto ekspres Oblo, stworzony dzięki technologii marki Krups, przechodzi automatycznie w stan uśpienia po 5 minutach od przygotowania kawy, co znacznie ogranicza zużycie energii. To dobre rozwiązanie dla zabieganych, oszczędnych i zapominalskich.

W zależności od tego, na jaką kawę masz ochotę, za pomocą nowego ekspresu można przygotować np. intensywne Espresso, delikatne Latte Macchiato czy doskonałe Cappuccino. To zasługa specjalnych kapsułek, skrywających 100% naturalnej, mielonej kawy*, które gwarantują idealną świeżość oraz pełnię smaku i aromatu. Ekspres Oblo przygotuje również pyszną, rozgrzewającą czekoladę, a także orzeźwiający, zimny napój herbaciany Nestea Lemon.

Nesacfé Dolce Gusto Oblo dostępny jest w sprzedaży od października. Nawet na sklepowej półce nie da się przejść obok niego obojętnie - spośród innych produktów wyróżni się intrygującym, okrągłym pudełkiem, a także przystępną ceną.


Cena: 349 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 26-11-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES