WaterWipes™ Bio Adult Care - chusteczki nawilżane dla osób dorosłych

<
Gallery image
>
WaterWipes™ Bio Adult Care 1
<
WaterWipes™ Bio Adult Care 1WaterWipes™ Bio Adult Care 2
 
>
 
 

Wraz z upływem lat skóra staje się cieńsza, mniej elastyczna i bardziej podatna na podrażnienia. Podczas pielęgnacji osób dorosłych czy seniorów, warto więc zwrócić uwagę na stosowane produkty i ich skład. Nowe, teksturowane chusteczki nawilżane WaterWipes™ Bio Adult Care w rozmiarze XL z minimalną liczbą składników zapewnią skórze naszych bliskich delikatną i skuteczną pielęgnację na co dzień.


Miękkie i mocne chusteczki nawilżane dla osób dorosłych

Marka WaterWipes™ wprowadza na rynek nowy rodzaj ekstra dużych chusteczek przeznaczonych do pielęgnacji ciała osób dorosłych - Bio Adult Care. Produkt wykonany w 99,9% wody i kropli ekstraktu z pestek grejpfruta jest równie delikatny, co mocny i wytrzymały. Chusteczki pozwalają bezpiecznie i dokładnie oczyścić skórę osób dorosłych, a teksturowane wykończenie umożliwia usunięcie nawet trudniejszych zabrudzeń. WaterWipes™ Bio Adult Care są produkowane przy wykorzystaniu unikalnej 7-stopniowej technologii oczyszczania wody, dzięki której uzyskuje się ultra czysty roztwór zapewniający skuteczną pielęgnację skóry. Chusteczki zostały zatwierdzone dermatologicznie i akredytowane przez Skin Health Alliance. Z kolei, National Eczema Association of America przyznało WaterWipes™ znak jakości - Seal of Acceptance™ - który potwierdził, że są odpowiednie dla skóry wrażliwej i skłonnej do egzemy. Chusteczki są w 100% biodegradowalne, wegańskie, wolne od sztucznych substancji zapachowych oraz nie zawierają plastiku.


Szybsza i łatwiejsza pielęgnacja skóry - większy komfort dla pacjenta

Wraz z upływem lat skóra staje się cieńsza, mniej elastyczna i bardziej podatna na podrażnienia. Podczas pielęgnacji osób dorosłych czy seniorów, warto więc zwrócić uwagę na stosowane produkty, a w szczególności ich skład. Z tego powodu, w pielęgnacji skóry osób dojrzałych sprawdzą się produkty o minimalistycznym składzie.

Chusteczki nawilżane WaterWipes™ Bio Adult Care z minimalną zawartością składników stanowią idealny wybór zarówno dla osób starszych, jak i opiekunów:

• duży rozmiar chusteczek pozwala na skrócenie czasu pielęgnacji i ogranicza liczbę zużywanych chusteczek
• teksturowana powierzchnia sprawdza się nawet przy trudniejszych zabrudzeniach
• krótki czas pielęgnacji ogranicza ekspozycję nieosłoniętego ciała osób wymagających opieki do niezbędnego minimum, co oznacza większy komfort pacjenta
• wygodna forma chusteczek sprawia, że nie występuje ryzyko zmoczenia łóżka wodą czy konieczności zmiany pościeli
• produkt nie wymaga spłukiwania, co skraca proces pielęgnacji
• chusteczki mogą być używane do oczyszczania i pielęgnacji ciała, a także okolic intymnych
• po zastosowaniu chusteczek skóra pozostaje czysta i natychmiast odświeżona


Bezpieczne dla miejsc intymnych, niwelują nieprzyjemny zapach

Chusteczki WaterWipes™ Bio Adult Care mogą być używane do pielęgnacji całego ciała, a także miejsc intymnych. Doskonale sprawdzą się u osób dotkniętych inkontynencją tj. nietrzymaniem moczu, które dotyka coraz szerszego grona osób. Chusteczki WaterWipes™ Bio Adult umożliwiają skuteczne oczyszczanie okolic intymnych, pomagając w usuwaniu nieprzyjemnego zapachu związanego z nietrzymaniem moczu, pozostawiając skórę czystą i natychmiast odświeżoną.


Cena: 15,99 zł


O WaterWipes™

WaterWipes™ to irlandzka firma o globalnym zasięgu produkująca najczystsze na świecie chusteczki dla dzieci, które składają się tylko z dwóch składników: 99,9% wody i kropli ekstraktu z grejpfruta. Twórcą chusteczek WaterWipes™ jest Edward McCloskey - ojciec, który szukał rozwiązania problemu nawracających odparzeń od pieluszek u swojej malutkiej córeczki. WaterWipes™ to jedna z najbardziej znanych i lubianych marek chusteczek dla dzieci w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Produkty są dostępne we wszystkich większych sklepach detalicznych.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.waterwipes.com/pl/plAutor: Redakcja
Data publikacji: 09-09-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES