Nowy rok! Nowa ja! Czyli o postanowieniach noworocznych...

<
Gallery image
>
Nowy rok! Nowa ja! 1
<
Nowy rok! Nowa ja! 1Nowy rok! Nowa ja! 2Nowy rok! Nowa ja! 3
 
>
 
 

W weekend hucznie przywitaliśmy Nowy Rok tym samym symbolicznie żegnając wszystkie popełnione błędy i złe nawyki. Rzucenie palenia, pozbycie się zbędnych kilogramów, zdrowa dieta to jedne z bardziej popularnych obietnic, które sobie składamy. Podpowiadamy, jak wcielić plany w życie i wytrwać w nich dłużej niż do 10 stycznia...


Nie wszystko na raz

Przełomowe momenty, jak Nowy Rok, to czas przepełniony nową energią, nadzieją i mobilizacją. Jeśli jednak narzucimy sobie zbyt wielki rygor może się okazać, że nas to po prostu przerasta - trzy powiązane ze sobą postanowienia w zupełności wystarczą, dlatego radzimy abyś zadbała o pielęgnację cery uzupełniając ją o odpowiednie nawodnienie i odżywienie organizmu oraz regularny trening. Pamiętaj, że nie musisz być stałą bywalczynią salonów piękności, spędzać długich godzin w kuchni, ani zostać gwiazdą siłowni - mamy na to lepszy sposób.


Postanowienie 1. Pielęgnacja

Wierzymy, że o odpowiednim oczyszczaniu pamiętasz zarówno rano, jak i wieczorem - to już połowa sukcesu! Warto, abyś w Nowym Roku zaprzyjaźniła się z dwoma urządzeniami marki Foreo: przesłodkim, ale skutecznym Bear’em oraz kosmicznym, nie tylko z wyglądu, UFO 2. Obydwa gadżety pomogą Ci zrealizować noworoczne postanowienia:

Bear zapewni szybki, ale efektywny trening mięśni twarzy. To inteligentne rozwiązanie, które wykorzystuje 5 intensywności bezpiecznych mikroprądów i pulsacji T-Sonic, aby poprawić napięcie skóry i podkreślić kontur twarzy. Pomoże Ci w redukcji zmarszczek i doda skórze blasku.

UFO 2 to odrobina luksusu, z której możesz skorzystać każdego ranka w swojej łazience. Łącząc w sobie kurację pulsacjami sonicznymi, terapię światłem LED oraz termoterapię przyspiesza działanie dedykowanych do niego maseczek w płachcie. Teraz wystarczy 90 sekund, aby pobudzić produkcję kolagenu i elastyny, ujędrnić, odżywić lub nawilżyć skórę twarzy.


Postanowienie 2. Odpowiednia dieta

Zbilansowana dieta zwykle kojarzy się z restrykcjami dotyczącymi jedzenia. Tymczasem prawidłowa dieta to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. Warto postawić na zdrowe produkty takie jak: ciemne pieczywo, kasze, warzywa i owoce, produkty mleczne, mięso, ryby, które dostarczą organizmowi odpowiednich składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Spożywanie co najmniej trzech posiłków w ciągu dnia, których podstawą jest śniadanie dostarczające energii na cały dzień i ograniczenie jedzenie na dwie godziny przed snem to jedne z głównych zasad planowania menu każdego dnia. Koniecznością jest również prawidłowe nawodnienie organizmu – uśredniając zakłada się, że prawidłowa dzienna wartość spożywanej wody stanowi od 2 do 4% masy ciała.


Postanowienie 3. Regularny trening

Początkującym zaleca się od 3o do 60 minut wysiłku fizycznego przynajmniej trzy razy w tygodniu. Ćwiczenia powinny rozpoczynać się rozgrzewką, na którą mogą składa ć się pajacyki, szybki marsz lub trucht, kręcenie biodrami, wymachy rak. Następnie przychodzi pora na trening ogólnorozwojowy. Przykładowe ćwiczenia, do których nie potrzebujesz żadnego specjalistycznego sprzętu to: pompki, brzuszki, rowerek, nożyce czy wykroki. Trening zakończ rozciąganiem i uregulowaniem oddechu.

Pamiętaj, aby postanowienia noworoczne wiązały się z pozytywnymi emocjami - wtedy szansa na ich realizację jest znacznie większa. Trzymamy kciuki za powodzenie!Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-01-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES