Mateusz Gessler & Somat - duet ekspertów w Twojej kuchni

<
Gallery image
>
Mateusz Gessler & Somat 1
<
Mateusz Gessler & Somat 1Mateusz Gessler & Somat 2Mateusz Gessler & Somat 3Mateusz Gessler & Somat 4Mateusz Gessler & Somat 5Mateusz Gessler & Somat 6
 
>
 
 

Mateusz Gessler to jeden z najlepszych polskich szefów kuchni, właściciel restauracji i prowadzący programy o tematyce kulinarnej. Marka Somat od ponad 50 lat jest zaś synonimem innowacyjnych środków do zmywarek, dając pewność, że naczynia będą perfekcyjnie czyste. A teraz ci dwaj eksperci nawiązują długofalową współpracę - Mateusz pokaże, jak żyć ze smakiem i czerpać przyjemność z gotowania, a Somat udowodni, że z dobrym środkiem do zmywarek kuchenne przygody mogą mieć tylko lśniące strony. Tego duetu nie da się przeoczyć. A brudne naczynia? So what? Somat!


Mateusz Gessler, jak sam o sobie mówi, to fascynat polskiej i francuskiej kuchni, który uwielbia dawać ludziom radość płynącą z jedzenia. Milionom Polaków znany jest jako mistrz kulinarny, restaurator oraz osobowość telewizyjna. Świetnie sprawdza się w roli prowadzącego warsztaty kulinarne i spotkania z pasjonatami gotowania, a spod jego noża wychodzą zarówno nowoczesne wyrafinowane dania, jak i bliskie sercu, tradycyjne potrawy. Jest perfekcjonistą, który lubi otaczać się profesjonalistami. Ze szczególną uwagą wybiera nie tylko współpracowników i składniki potraw do swojego menu, ale i projekty, w jakie się angażuje. Dla niego liczy się tylko najwyższa jakość.

Marka Somat to ekspert, który już od ponad 50 lat dba o czyste naczynia, nieustannie rozwijając swoją ofertę. W jej szerokim portfolio dostępne są kapsułki, tabletki w zależności od wariantu, wzmocnione o dodatkowe funkcje, żele, które zapewniają elastyczność dozowania, a także linia dodatków obejmująca m. in. sól, nabłyszczasz do naczyń czy tabletki oraz płyn do czyszczenia zmywarki. Stałe poszukiwanie najlepszych rozwiązań zaowocowało powstaniem kapsułek Somat Excellence. Somat Excellence 4 in 1 to połączenie skutecznego proszku i 3 żeli w biodegradowalnej, rozpuszczalnej w wodzie folii. Silna formuła starannie dobranych składników zapewnia perfekcyjne czyszczenie nawet trudnych do usunięcia przypaleń, idealny połysk oraz ochronę delikatnych naczyń a to wszystko również w programie eco (45°C) w niskich temperaturach i krótkich cyklach. Dlaczego to tak ważne? Przejście na tryb "eco" pozwala zaoszczędzić nawet 135 zł rocznie bez obaw o jakość zmywania. Najwyższą jakość produktów Somat docenił Mateusz Gessler, podejmując decyzję o zostaniu ambasadorem marki.

Mateusz Gessler i marka Somat to niewątpliwi #mistrzowiewkuchni – eksperci nieuznający kompromisów w zakresie jakości. Z takim duetem nie tylko gotowanie smacznych i zdrowych potraw – o czym przekona Mateusz, a także zmywanie nawet wielu naczyń – co udowodni Somat, może być czystą przyjemnością. Przełącz się z nimi na tryb eco i zacznij zmiany od kuchni.

Długoterminowa współpraca Mateusza Gesslera z marką Somat obejmuje aktywności 360°, w tym obecność w telewizji, sponsoring programu Hell’s Kitchen i działania w digital, social mediach, in-store oraz organizację eventów i konferencji. Ponadto nowy spot Somat z udziałem Mateusza Gesslera, który został nagrany w Polsce, będzie emitowany zarówno w naszym kraju, jak i zostanie zaadoptowany na rynki zagraniczne.Autor: Redakcja
Data publikacji: 27-03-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES