Swatch - trzy zegarki inspirowane miłością podkręcają atmosferę na Walentynki

<
Gallery image
>
Swatch na Walentynki 2022 1
<
Swatch na Walentynki 2022 1Swatch na Walentynki 2022 2Swatch na Walentynki 2022 3Swatch na Walentynki 2022 4Swatch na Walentynki 2022 5Swatch na Walentynki 2022 6Swatch na Walentynki 2022 7Swatch na Walentynki 2022 8Swatch na Walentynki 2022 9Swatch na Walentynki 2022 10Swatch na Walentynki 2022 11Swatch na Walentynki 2022 12Swatch na Walentynki 2022 13Swatch na Walentynki 2022 14Swatch na Walentynki 2022 15Swatch na Walentynki 2022 16Swatch na Walentynki 2022 17Swatch na Walentynki 2022 18Swatch na Walentynki 2022 19Swatch na Walentynki 2022 20Swatch na Walentynki 2022 21
 
>
 
 

Gdy kogoś kochasz, miej serce na dłoni! Walentynki to czas na świętowanie z ludźmi, którzy Cię dopełniają - celebruj więc każdą chwilę. Nowa kolekcja zegarków Swatch celebruje miłość we wszystkich formach i wykorzystuje materiały z biologicznych źródeł, które są bardziej przyjazne dla naszej planety. Możesz mieć dosłownie serce na dłoni dzięki trzem nowym projektom. Modele Half <3 White oraz Half <3 Red powstały z myślą o parach, których dwa serca biją w jednym tempie dzięki miłości – nieważne, czy chodzi o zakochanych, bratnie dusze czy najlepszych przyjaciół.


Miłość pełna jest wzlotów i upadków, a datownik na zegarku Love o'clock umożliwia użytkownikowi wybór jednej z dwunastu różnych emocji towarzyszących temu uczuciu. W przypadku zakochania można stłuc zabawne, miłosne opakowanie i nosić zegarki Swatch, co będzie stanowić deklarację miłości wobec siebie samego lub drugiej osoby.

Okaż trochę miłości tej idealnej parze zegarków. Model Half <3 White New Gent jest w jaskrawoczerwonym kolorze, a Half <3 Red New Gent to zegarek niemal całkowicie w kolorze białym.

Koperta, szkło i sprzączka w obu zegarkach zostały wykonane z materiałów pochodzących ze źródeł biologicznych. Swatch poszerza swoją figlarną ofertę o serca świecące w ciemności, które znajdują się na tarczy i opakowaniu zachęcającym do otwarcia w przypadku zakochania.

Pary, które zdecydują się na zakup dwóch zegarków z kolekcji walentynkowej, mogą wybrać specjalne opakowanie "You are the minutes of my hours" (ang. Stanowimy jedność niczym minuty i godziny), które prezentuje zegarki obok siebie.

Miłość jest jak przejażdżka na kolejce górskiej i pociąga za sobą wiele różnych emocji. Zegarek Love o'clock Gent pokazuje dwanaście różnych stanów na datowniku – od złamanego serca po zakochanie - a czerwone serca wyróżniają się na tle białych elementów: paska, tarczy, koperty i sprzączki.

Jeśli chcesz dodać trochę miłości swojej kolekcji zegarków, to od 20 stycznia 2022 roku walentynkowa kolekcja Swatch będzie dostępna w sklepach stacjonarnych i online. Cyfrowy projekt Swatch X You o sześciu różnych wzorach jest dostępny w wybranych krajach.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-02-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES