Swatch - nowa kolekcja zegarków Clear

<
Gallery image
>
Swatch - nowa kolekcja zegarków Clear 1
<
Swatch - nowa kolekcja zegarków Clear 1Swatch - nowa kolekcja zegarków Clear 2Swatch - nowa kolekcja zegarków Clear 3Swatch - nowa kolekcja zegarków Clear 4Swatch - nowa kolekcja zegarków Clear 5Swatch - nowa kolekcja zegarków Clear 6Swatch - nowa kolekcja zegarków Clear 7Swatch - nowa kolekcja zegarków Clear 8
 
>
 
 

Trzeba dobrze wykorzystywać dany nam czas. Marka Swatch wprowadza kolekcję, aby świat rozpoczął rok 2022 z jasnym umysłem. W końcu Nowy Rok to idealny moment na wyciszenie się, odwrócenie się od tego, co nas powstrzymuje, puszczenie w niepamięć dawnych urazów, ustalenie jasnych celów na przyszłość i oczywiście postanowienia noworoczne!


Transparentność jest teraz na topie, ale ten kultowy i rozpoznawalny trend był już widoczny w zegarku Swatch Gent zaprezentowanym w 1985 roku. Tym razem marka stawia na linie Big… Bold oraz Gent, New Gent i Skin. Przezroczysty zegarek Big Bold z funkcją SwatchPAY! będzie dostępny w wybranych krajach, w tym także w Polsce!

W prostocie tkwi siła, a kolekcja Swatch Clear wraca do podstaw dzięki minimalistycznej palecie kolorów i charakterystycznym wskazówkom w podstawowych barwach. W Swatch wierzymy, że siła tkwi również w odpowiedzialnych działaniach, dlatego część modeli z serii Clear powstała z ekologicznych materiałów, a w wszystkich opakowaniach zegarków pozbyto się plastiku.

Pokaż, że nie masz nic do ukrycia z Clearly Bold. Zegarek Big Bold posiada transparentną kopertę o średnicy 47 mm oraz przejrzystą tarczę ze srebrzystym pierścieniem, czarnymi indeksami i kolorowymi wskazówkami. To odważna interpretacja mody na minimalistyczne wzornictwo. Zegarek Clearly Big Bold z funkcją SwatchPAY! ułatwia dokonywanie płatności zbliżeniowych dzięki wbudowanemu chipowi komunikacji bliskiego zasięgu (NFC), który działa na zasadzie karty płatniczej.

Modele Clearly Gent oraz Clearly New Gent nie mają nic do ukrycia w zakresie odpowiedzialności za środowisko dzięki szkłu i kopertom (Ø 34 mm i Ø 41 mm) z eco. Błyszczące wykończenie koperty, bransolety i sprzączki odbija światło, a minimalistyczny design przyciąga wzrok.

Clearly Skin to najsmuklejsza linia zegarków Swatch, zapewniająca wyjątkową lekkość i przyjemność noszenia. Posiada przejrzystą tarczę z żółtym logo Swatch na szkle. Koperta o średnicy 34 mm została stworzona z eco materiału i staje się niemal jednością z nadgarstkiem.

Transparentny lub nie - Twój wybór. Kolekcja będzie dostępna online i w sklepach Swatch od 5 stycznia 2022 roku.
Model Clearly Big Bold z funkcją SwatchPAY! będzie dostępny w wybranych krajach od 5 stycznia 2022 roku, w tym także w Polsce!Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-01-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES