Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji kurtek, kamizelek i płaszczy

<
Gallery image
>
Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji 1
<
Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji 1Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji 2Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji 3Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji 4Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji 5Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji 6Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji 7Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji 8Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji 9Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji 10Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji 11Robert Kupisz QΠШ x TIFFI - powrót kolekcji 12
 
>
 
 

W zeszłym sezonie QΠШ Robert Kupisz po raz pierwszy połączył siły z marką TIFFI. W sezonie jesień zima 2020/21 marki wznawiają kolekcję kurtek, kamizelek i płaszczy, które podbiły serca fanów nonszalanckiego stylu QΠШ.


Na życzenie klientów wracają kultowe kurtki z kolekcji QΠШ x TIFFI!

"Popularność kolekcji przeszła nasze oczekiwania. Klienci obu marek byli nią zachwyceni! Dostaliśmy dużo informacji od klientów, że niestety nie zdążyli kupić wymarzonych modeli z powodu braku rozmiaru, dlatego na ich prośbę zdecydowaliśmy się wyprodukować kolejną partię kolekcji i przywrócić ją do sprzedaży w tym sezonie. Mamy nadzieję, że tym razem wszyscy będą zadowoleni i uda im się w końcu kupić produkt na który czekali." - o współpracy opowiada Ania Borowska, Prezes marki QΠШ Robert Kupisz.

Skierowana do kobiet i mężczyzn kolekcja QΠШ x TIFFI to kurtki, kamizelki i długie płaszcze w charakterystycznym dla QΠШ Robert Kupisz stylu. Poszczególne modele uszyto z ortalionu z nadrukiem zmultiplikowanego logo QΠШ, inne natomiast zdobią naszywki z rozpoznawalnym znakiem firmowym. Kurtki i kamizelki wypełnione zostały najwyższej jakości puchem (80% puch, 20% pierze). W kolekcji dominują kolory charakterystyczne dla QΠШ Robert Kupisz szarości, pudrowy róż i czerń. Tegoroczna odsłona kolekcji została uzupełniona o najpopularniejszy model kamizelki z ozdobnymi zamkami w nowej odsłonie kolorystycznej.

Kolekcję QΠШ x TIFFI ilustrują dynamiczne zdjęcia autorstwa Agaty Serge. Do udziału w sesji Robert Kupisz zaprosił modelkę Karolinę Warzechę i Rafała Jonkisza – akrobatę i Mistera Polski 2015.  Efektem współpracy są pełne energii zdjęcia stylowej pary na tle kolorowych konstrukcji z kontenerów morskich.

Uzupełnieniem zdjęć jest zaskakujący film pomysłu Pawła Grabowskiego z WOW Pictures.

Kliknij i obejrzyj film:
http://glow.pl/filmy/robert-kupisz-qpsh-x-tiffi-powrot-kolekcji-film/


Zdjęcia:
Fotograf: Agata Serge
Modelka: Karolina Warzecha / Model Plus
Model: Rafał Jonkisz
Makijaż i włosy: Koleta Gabrysiak
Stylista: Robert Kupisz
Digi Tech: Adam Słowikowski
Asystent fotografa: Zuza Gołaś
Produkcja: Krzysztof Malinowski / KM Media, Ania Borowska / Art Works

Film:
Kamera i montaż: Paweł Grabowski / WOW Pictures
Asysta: Klaudia Kozik, Natalia Barańska
Postprodukcja: Piotr PutkoAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 31-08-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES