QΠШ Robert Kupisz - nowa kolekcja kurtek i kamizelek zimowych

<
Gallery image
>
QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 1
<
QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 1QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 2QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 3QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 4QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 5QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 6QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 7QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 8QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 9QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 10QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 11QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 12QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 13QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 14QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 15QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 16QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 17QΠШ Robert Kupisz - kolekcja kurtek i kamizelek 21/22 18
 
>
 
 

QΠШ nie zwalnia tempa! Po sukcesie poprzednich kolekcji zimowych kurtek, kamizelek i płaszczy, marka QΠШ Robert Kupisz na sezon zima 2021/22 wprowadza do sprzedaży kolejną, autorską kolekcję zimowych okryć. Całość jest utrzymana w charakterystycznym dla marki stylu, który od niemal dziesięciu lat wyznacza kierunek polskiej sceny modowej, sukcesywnie wprowadzając połączenie nowoczesnego streetwear'u i oldchool'owego grunge'u na salony.


W kolekcji znajdziemy ikoniczne kamizelki z ozdobnymi zamkami oraz kurtki typu puffer - dwustronne i długie, o geometrycznych, przyciągających wzrok formach. Na szczególną uwagę każdego fana wszechstronnych ubrań zasługuje kurtka Detach – na pierwszy rzut oka długa, ale po odpięciu dolnego panelu zmienia się w swoją krótką wersję z pikowanym logo. Kolorystyka kolekcji to klasyka QΠШ: niezastąpiona czerń, szlachetna szarość, pudrowy róż i nieśmiertelne moro.

Jak mówi sam projektant, Robert Kupisz: "Większość ubrań, które projektuję od początku istnienia marki była utrzymana w stylistyce unisex. Zawsze wychodziłem z założenia, że to ubrania mają dopasowywać się do nas, a nie my do nich. Moje projekty są dla ludzi nieszablonowych, którzy lubią eksperymentować ze stylem. Często słyszę, że pary wzajemnie pożyczają sobie nasze ubrania bez względu na kolor czy rozmiar bo po prostu czują ten styl i o to mi zawsze chodziło."

Wszystkie projekty wykonano w 100% z nylonu pochodzącego z recyklingu. Wypełnienie to niezastąpiony w zimie, wysokiej jakości puch z certyfikatem CFDIA (Non Live-Plucked Product Guarantee) - oznacza on, że puch jest produktem ubocznym przemysłu żywieniowego.

Kolekcję ilustrują zdjęcia Agaty Serge, współpracującej z QΠШ od kilku sezonów, uzupełnieniem jest hipnotyzujący film Pawła Grabowskiego z WOW Pictures.

Kolekcja jest już dostępna w przedsprzedaży w butiku internetowym QΠШ robertkupisz.com. Na przełomie października i listopada trafi do butików stacjonarnych, zarówno firmowych jak i partnerskich, o czym marka będzie informowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych i oczywiście newsletterem - jeśli wcześniej nie mieliście powodu, żeby się do niego zapisać, to ten jest wręcz idealny!


Zdjęcia:
Fotograf: Agata Serge
Modelka: Aleksandra Kędrzyńska / Uncover Models
Model: Michał Januszewski / Uncover Models
Makijaż i włosy: Iwona Stanek
Stylizacje: Robert Kupisz
Oświetleniowiec: Szymon Gosławski
Produkcja: Ania Borowska / Art Works, Krzysztof Malinowski / KM Media

Film:
Kamera: Mateusz Jaśko
Montaż: Paweł Grabowski / WOW Pictures
Postprodukcja: Piotr Putko

Kliknij i obejrzyj film:

http://glow.pl/filmy/qpsh-robert-kupisz-nowa-kolekcja-kurtek-i-kamize-f/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-10-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES