Nowe twarze Calzedonia

<
Gallery image
>
Nowe twarze Calzedonia 1
<
Nowe twarze Calzedonia 1Nowe twarze Calzedonia 2Nowe twarze Calzedonia 3Nowe twarze Calzedonia 4Nowe twarze Calzedonia 5Nowe twarze Calzedonia 6Nowe twarze Calzedonia 7
 
>
 
 

Agnieszka Więdłocha, Karolina Pisarek, Magdalena Kanoniak - nowe twarze Calzedonia

Aktorka, modelka, youtuberka. Trzy zupełnie różne kobiety, osobowości i typy urody. Wszystkie dołączyły do rodziny Calzedonia. Marka do tegorocznej współpracy zaprosiła aktorkę Agnieszkę Więdłochę, modelkę i uczestniczkę programu "Top Model", Karolinę Pisarek oraz Youtuberkę Radzką, czyli Magdalenę Kanoniak. Każda z nich reprezentuje zupełnie inny styl, co doskonale wpisuje się w różnorodność produktów, które marka oferuje na co dzień swoim klientkom.


Na profilach społecznościowych polskich #calzedoniagirls można już obserwować pierwsze posty dedykowane tej współpracy. Na potrzeby wiosennej kampanii została przygotowana również sesja zdjęciowa z udziałem wszystkich trzech ambasadorek. Jej efekty można zauważyć na witrynach sklepowych Calzedonia w całej Polsce oraz w digitalu. Start wiosennej kampanii z rajstopami w roli głównej zaplanowany jest na 19 marca.

www.calzedonia.comAutor: Redakcja
Data publikacji: 26-02-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES