Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy

<
Gallery image
>
Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 1
<
Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 1Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 2Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 3Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 4Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 5Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 6Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 7Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 8Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 9Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 10Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 11Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 12Mohito dla odważnych kobiet kochających trendy 13
 
>
 
 

Dżins, romantyczne sukienki podkreślające sylwetkę, motocyklowe buty i czerwona szminka, to kwintesencja rockowej kolekcji Mohito Feminine Grunge. Koniec wakacji to moment kiedy kompletujemy jesienną garderobę, wciąż korzystając z upływającego lata. Do naszych szaf trafiają zwiewne sukienki, które świetnie pasują na letni czas, ale zestawione z cięższymi botkami i czarną kurtką będą doskonałą stylizacją na chłodniejsze dni. Oprócz nich decydujemy się na ciemniejsze kolory i długie jeansy, a najmodniejsze zestawienia znajdziemy w kolekcji Feminie Grunge.


Feminine Grunge to opowieść o Kobiecie, która żyje w zgiełku dużego miasta, a swoje mieszkanie traktuje jak oazę spokoju.

Szuka modnych rozwiązań, ale jednocześnie ceni wygodę i luz. I taka tez jest najnowsza kolekcja Mohito.

Mini spódniczka zestawiona z szarym t-shirtem, klasyczna jeansowa szmizjerka z oryginalnymi botkami na obcasie lub dziewczęca sukienka z obszernym trenczem to tylko kilka z propozycji. Na szczególna uwagę zasługuje sukienka w gazetowy print lub czarny garnitur, który zestawiony z koszulą w charakterystyczne litery nabiera niecodziennego looku.


Fotografka: Aldona Karczmarczyk
Modelka: Paulina KubeAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 24-08-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES