Joanna Klimas - prezentacja kolekcji "Logo Game"

<
Gallery image
>
Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 1
<
Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 1Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 2Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 3Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 4Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 5Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 6Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 7Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 8Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 9Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 10Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 11Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 12Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 13Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 14Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 15Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 16Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 17Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 18Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 19Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 20Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 21Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 22Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 23Joanna Klimas - pokaz kolekcji Logo Game 24
 
>
 
 

4 kwietnia 2014 roku w atelier Joanny Klimas przy ul. Nowolipki 2 w Warszawie odbyła się prezentacja kolekcji "Logo Game" na wiosnę 2014. "Logo Game" to forma zabawy własnym logo na jaką pozwoliła sobie Joanna Klimas, tworząc ubrania bardziej swobodne, dostępne i nowoczesne, ale nadal pozostające w duchu marki. Kolekcja charakteryzuje się tym, co u Projektantki najważniejsze, czyli doskonałością formy, kunsztem krawiectwa, niebanalnością i ponadczasowością.


Goście niecodziennego spotkania zobaczyli kolekcje w popielatym błękicie, bieli, czerni i szarości, a wszystko uzupełnione graficzną zabawą literami. Cała linia jest bardziej streetwearowa, ale z elementami subtelnej klasyki, która zawsze występuje w projektach marki. Tworząc "Logo Game", Joanna Klimas postawiła na "timeless” i  komfort  noszenia. Zastosowane tkaniny, ich efektowne łączenia oraz rozwiązania graficzne wzorów powodują, że kolekcja jest bardziej uniwersalna, mniej zobowiązująca, a przez to swobodna i dostępna.

"Logo Game" to wciąż mix najlepszych cech marki Joanna Klimas – wyjątkowego stylu, najwyższej jakości i designerskiego profesjonalizmu. Teraz kolekcja "Logo Game" wzbogaciła się o T-shirty i bluzy dla mężczyzn.

Na prezentacji zjawili się przyjaciele i wielbiciele talentu projektantki. Jak to zwykle bywa u Joanny Klimas i tym razem pięknych, sławnych i bogatych przybyło więcej niż było w stanie pomieścić jej atelier. Gwiazdy i fani talentu Joanny Klimas miały na sobie rzeczy z najnowszej kolekcji "Logo Game". Wśród gości pojawili się: Agnieszka Szulim , Julia Kuczyńska, Mikołaj Komar, Paulina Smaszcz Kurzajewska, Marta Kielczyk i oczywiście córka projektantki – Natalia Klimas, która na ten wieczór wybrała szpilki Kazar.

Na domówkę do Joanny Klimas przybyli również Joanna Horodyńska, Karolina Malinowska Paulina Sykut-Jeżyna, Tomasz Ossoliński, Agnieszka Martyna, Mariola Bojarska-Ferenc, Jaga Hupało, Maria i Hanna Konarowskie, Bogna Sworowska, Tomasz Jacyków, Tomasz Olejniczak (Tomaotomo), Kasia Warnke , Wiganna Papina.

"Dla mnie Joanna Klimas to przede wszystkim wielka klasa i piękno. Jej kolekcje są zawsze wykonane z pięknych materiałów, pięknie wykończone, klasyczne, ponadczasowe. Uwielbiam! Nosić się w Joannie Klimas to wielka przyjemność. Trzymam kciuki za to, by stała się ikoną mody dla młodego pokolenia. Ten nadruk z rozsypanych literek jest fenomenalny, pobudza do kreacji, zabawy, a przy tym jest na tyle subtelny, że spokojnie można go wkomponować zarówno na dzienne, jak i wieczorowe wyjście.” - powiedziała Agnieszka Szulim.

A Natalia Klimas dodaje: "Logo Game" to absolutnie nowy rozdział w twórczości mojej mamy, z czego bardzo się cieszę. To kolekcja tańsza, bardziej dzianinowa, bardziej codzienna po prostu. Od pewnego czasu namawiałam mamę na taką przygodę, ale ona też sama chciała robić coś streetowego. Dla mnie to jest kobieta, która ma w sobie klasę, która nie potrzebuje brylantów, najwyższych szpilek i długich rzęs. To jest rasowa kobieta! Kiedy na nią patrzę, jestem pod wrażeniem. I tym zdobywa kolejne pokolenia Polek.

Joanna Klimas tak mówi o "Logo Game": "Kolekcja "Logo Game" zrodziła się spontanicznie. Mówię o niej dziecko przypadku, ale to też konsekwencja mojej pracy artystycznej. Postanowiłam się pobawić literkami, grafiką, pomysłem, ideą. To początek mojej własnej przygody twórczej, ale też przygody dla kobiet, które będą nosiły te rzeczy. To nowy power w życiu firmy i wyzwanie dla kobiet. Postawiłam na street i większą dostępność moich rzeczy, ale niezmiennie są to projekty designerskie, nowoczesne i ponadczasowe.


Kolekcja "Logo Game" damska i męska dostępna jest na www.joannaklimas.com , w zakładce butik.Zdjęcia: AKPA Polska PressAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-04-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES