Zdjęcia reportażowe, to jedna z trudniejszych dziedzin fotografii. Jej celem jest przekazanie przez fotografującego najbardziej realnych obrazów, miejsc i zdarzeń. Idealny fotoreportaż to taki, który w pełni oddaje klimat i emocje. Czasem zdarza się tak, że przypadkowo zrobione przez fotoreportera zdjęcie wygrywa najbardziej prestiżowy konkurs fotograficzny, a czasami jest tak, że chcąc uzyskać dobry efekt, trzeba zrobić nawet kilkaset klatek zdjęć! Zachęcamy do zamieszczenia zdjęć, które są swego rodzaju reportażem. Nieistotne, co obrazują! Ważne jest, aby pokazywały autentyczność i realizm tej cząstki świata, którą fotografujesz! W tej kategorii możesz zamieścić nieograniczoną liczbę galerii. Pamiętaj, że jedna galeria, to nie więcej niż 40 zdjęć. Oprócz nich możesz także dodać opis swojego fotoreportażu.

ABY DODAĆ GALERIĘ MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ >>
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES