Jeśli lubisz fotografować, jesteś pasjonatem –nieważne, czy amatorem, czy profesjonalistą – ta strona jest dla Ciebie! Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu www.glow.pl może zaprezentować swoje zdjęcia w ośmiu kategoriach. Lubisz podróżować i uwieczniać na zdjęciach wszystko to, co ciekawe i warte zapamiętania? Nie ma znaczenia, gdzie jesteś - w Polsce, Europie, czy zwiedzasz cały świat. Fotografujesz przyrodę, architekturę lub twarze napotkanych ludzi? Tutaj masz możliwość zaprezentowania swoich zdjęć, zamieszczając je w wybranej kategorii. W każdej z nich możesz stworzyć nieograniczoną liczbę galerii. Pamiętaj, że jedna galeria, to nie więcej niż 40 zdjęć. Do każdej masz możliwość dodania opisu. Zawsze i wszędzie, gdy tylko będziesz mieć dostęp do Internetu, możesz wszystkim pokazać swoje fotografie.

 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES