QΠШ Robert Kupisz - kapsułowa kolekcja kurtek zimowych na sezon zima 2022/23

Po sukcesie poprzednich kapsułowych kolekcji kurtek i kamizelek, QΠШ Robert Kupisz prezentuje nową gamę produktów na sezon zima 2022/23. Tegoroczna kolekcja to kwintesencja stylu QΠШ! W kolekcji znajdziecie puchową ramoneskę z odpinanym kapturem, nowe modele uwielbianych przez klientów marki kamizelek i nowe wersje kolorystyczne bestsellerowych, długich kurtek z odpinanym dołem oraz dwustronnych kurtek, które w zależności od nastroju można nosić w bardziej stonowanej wersji kolorystycznej lub podkreślić swoją stylizację wersją w autorskie nadruki. Kolorystyka to niezastąpiona czerń, szarości, khaki  ale również srebro i dzikie printy. Wszystkie projekty wykonano w 100% z nylonu pochodzącego z recyklingu. Wypełnienie to niezastąpiony w zimie, wysokiej jakości puch z certyfikatem CFDIA (Non Live-Plucked Product Guarantee) - oznacza on, że puch jest produktem ubocznym przemysłu żywieniowego.


Kolekcję ilustrują zdjęcia Agaty Serge, współpracującej z QΠШ od kilku sezonów, uzupełnieniem jest hipnotyzujący film Pawła Grabowskiego z WOW Pictures.
Kolekcja kurtek i kamizelek jest już dostępna na robertkupisz.com i we wszystkich butikach stacjonarnych.


Zdjęcia:
Fotograf: Agata Serge
Modelka: Zuzanna Kaczmarek/ Selective MGMT
Model: Paweł Radoszewski / Specto Models
Makijaż: Kama Jankowska
Włosy: Robert Kupisz
Stylizacje: Robert Kupisz
Oświetleniowiec: Szymon Gosławski
Produkcja: Ania Borowska / Art Works, Krzysztof Malinowski / KM Media

Film:
Kamera: Paweł Grabowski / WOW Pictures
Montaż: Paweł Grabowski / WOW Pictures
Asysta: Krystian Muciek
Kolor: Oskar Pospolitak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES