Braun Series X nowość dla mężczyzn - jedno urządzenie do golenia, stylizacji i przycinania zarostu

<
Gallery image
>
Braun Series X nowość dla mężczyzn 1
<
Braun Series X nowość dla mężczyzn 1Braun Series X nowość dla mężczyzn 2Braun Series X nowość dla mężczyzn 3Braun Series X nowość dla mężczyzn 4Braun Series X nowość dla mężczyzn 5Braun Series X nowość dla mężczyzn 6Braun Series X nowość dla mężczyzn 7Braun Series X nowość dla mężczyzn 8Braun Series X nowość dla mężczyzn 9Braun Series X nowość dla mężczyzn 10Braun Series X nowość dla mężczyzn 11Braun Series X nowość dla mężczyzn 12
 
>
 
 

Marka Braun świętuje w tym roku swoje 100-lecie i poszerza ofertę pielęgnacyjną dla mężczyzn. Braun Series X to wielofunkcyjny zestawy do golenia, przycinania i stylizacji zarostu na twarzy i ciele dla mężczyzn. Uniwersalny trymer został zaprojektowany z myślą o tym, co ważne - wielowymiarowej elastyczności.


Żyjemy w świecie, w którym możemy odkrywać i celebrować swoją tożsamość wszelkimi środkami wyrazu – modą, pielęgnacją, muzyką, kulturą czy aktywizmem. Za każdym razem mamy możliwość pokazania własnej osobowości i tożsamości.

Nowy, wszechstronny trymer od Braun został zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom płynnie przechodzić między unikalnymi i ewoluującymi stylami. Z pomocą tego urządzenia włosy będą wyglądały tak, jak powinny, niezależnie od stylizacji. Ułożone i przycięte, nieokiełznane i swobodnie się układające oraz wszystko pomiędzy: Braun Series X zapewnia łatwość, szybkość i komfort przy każdym pociągnięciu.

Unikalne cechy Braun Series X pomogą osiągnąć użytkownikom praktycznie każdą stylizację - od prostego zarostu po precyzyjne przycinanie wymagające konturowania i wyznaczania linii, dzięki:

1. Innowacyjnemu ostrzu 4D
- Jedno ostrze z 4 elementami tnącymi, na które składają się 2 trymery boczne i 2 strefy golenia centralnego pracujące z częstotliwością 450 ruchów na sekundę.
- Ostrze 4D ze stali nierdzewnej pozostaje ostre nawet do 6 miesięcy, w przypadku dwóch pełnych zabiegów golenia tygodniowo*.
2. 5-ciu nasadkom w zestawie
- Urządzenie pozwala na łatwe, szybkie i wygodne golenie na gładko nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Z łatwością można uzyskać także pożądaną długość dzięki nasadkom o długościach 1, 2, 3 i 5 mm do twarzy oraz 3 mm i 0 mm – SkinGuard, do ciała.
- Nasadka SkinGuard (0 mm) chroni skórę nawet w najbardziej delikatnych miejscach na ciele – od klatki piersiowej, pach i pachwin po twarz, szyję i brwi.
3. Ruchomej głowicy Flex
- Dopasowuje się do kształtu twarzy i ciała, co jest szczególnie przydatne podczas pielęgnacji trudno dostępnych obszarów.
4. 45-minutowemu czasowi pracy po jednorazowym ładowaniu
- O niskim stanie naładowania baterii poinformuje wskaźnik na urządzeniu.
5. 100% wodoodpornej konstrukcji
- Golenie i stylizacja zarostu za pomocą Braun Series X mogą odbywać się zarówno na sucho, jak i na mokro, a do czyszczenia wystarczy bieżąca woda.
6. Gumowej, antypoślizgowej rączce
- Zapewnia wysoki komfort użytkowania i pewność każdego ruchu.


Od ostrzy 4D po gładką rękojeść, każda funkcja nowego trymera Braun Series X zapewnia użytkownikom wygodną pielęgnację i precyzyjne rezultaty – na każdym poziomie umiejętności.


Cena Braun Series X / od 279 zł w zależności od modelu.

Więcej informacji na: www.braun.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 23-11-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES